reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Tak jak leze to wszystko jest ok poprostu nie moge siedziec zadzwnilam do pracy i wzielam wolne na dzis i na przyszly tyg zobacze co powiedza po scanie. Tylko ja sie boje czy dopochwowy scan jest bezpieczny teraz ...
 
reklama
Malaja, myślę, że w suwaczku jest błąd. mi ostatnio lekarz powiedział, że mój synek waży ok 140g czyli ok pół kubka kawy.

Cześć!

Zastanawia mnie jedna rzecz. W suwaczku pisze mi, że dziecko waży 28 gram. Ginekolog wyliczył mi, że 108!!
Wiem, że to tylko orientacyjne ale jednak ogromna rozpiętość i zastanawiam się ile faktycznie może ważyć dziecko w 16 tc.
Mój lekarz twierdzi, że po 14 tygodniu nie mierzy się crl tylko orientacyjną wagę.
 
Mam pytanie do mam, które już mają 3 dzieci - nie wiem czy jest tu ktoś oprócz Mamy290?. Jak to jest z trójką? Czy wszystko kręci się tylko wokół dzieci, czy jednak można znaleźć chwilę dla siebie. No i jak to jest finansowo np. taki wyjazd na wakacje.

Pytam, bo po tej ciąży nie chciałabym już brać żadnych hormonów dla antykoncepcji - dość mi już zdrowia zrujnowały. No a gumki odpadają. Ale podejmując taką decyzję muszę być gotowa na ewentualne przyjęcie trzeciej pociechy i chcę wiedzieć w co się pakuję :-)
 
Kinia jak mam na każdej wizycie taki scan robiony, właśnie po to żeby lekarz zobaczył stan szyjki. Całą pierwszą ciążę miałam usg dopochwowe na wizytach robione i nic się złego nie stało, urodziłam w terminie. Za to dzięki scanowi w 8 mc lekarz zobaczył, że szyjka się skraca i dał odpowiednie zalecenia.
 
Moglam czekac godzine ale jak zobaczylam ogrom ludzi i nie majac pewnosci czy za godzine mnie przyjma czy odesla na nocna przychodnie to stwierdzilam ze wracam bo co ma byc to bedzie nawet gdyby cos sie okazalo to nic by nie zrobili
 
Mama nigdy poprostu jak siedze to mnie boli ... tak przy pochwie i czuje czasami jak by cos mialo mi wypasc czasami .... umowinam scan na wtorek na 8 rano w szpitalu jeny denerwuje sie... chyba dzis zadzwonie do pracy ze zostaje w domu ..
kiniasw86 nie przejmuj się, ja podobnie odczuwałam, ale to nie był stały ból i też miałam wrażenie czasami właśnie jak by coś miało mi "wypaść" powiedziałam swojemu gin o tym przy okazji na ostatniej wizycie, ale nic niepokojącego nie zauważył, a teraz narazie przeszło i narazie tego nie odczuwam
 
Puki co leze i odpoczywam czekam do scanu najpozniej bedzie we wtorek na 8 rano. Moj maz sie na mnie wydarl bo powinnam siedziec w domu a nie pracowac po 10 godz codziennie. Troche sie denerwuje bo nigdy w ciazy nie mialam dopochwowego scanu. Tutaj w uk takich scanow nie robia tak o ....
 
Kinia ja nie miałam nigdy dopochwowego bo mi zawsze szyjkę oceniają na zwykłym
Ester jak to jest z trojka to nie wiem bo u mnie odrazu w pakiecie była dwójka zupełnie inaczej chyba jest jak sie ma dIeci więcej z małym odstępem czasu tzn jest pewnie ciężej teraz sie przekonam ale jeżeli chodzi o nakład finansowy to napewno więcej sie wydaje wiadomo trzeba zmieścić całe towarzystwo dom napewno albo większe mieszkanie samochód tez my mamy 7 osobowy ale tez już będzie za mały ma mało miejsca w bagażniku mój już sie rozgląda za czymś większym praca na cały etat ja sie nie maluje teraz to łażę jak lach jakiś bo nie mam weny do tego jak sie urodzi to za jakiś czas to sie wsYtako unormuje ja na wakacje jeżdzę ale zabieram pół, domu wiec taka wyprawa to dla mnie żaden odpoczynek bo wszystkiego muszę dopilnować nie jeste lekko ale za ńic w świecie by, sie nie zamieniła kiedyś dzieci dorosną i będę miec więcej luzu narazie 100% poświęcam im
 
reklama
Robie jutro mojemu mlodemu urodzinowego grila, gosci ma byc sporo i w domu ciezko by bylo ich pomiescic. Jak bedzie padalo to sie wsciekne bo dzisiaj upal.
Ja to sie zastanawiam dziewczyny jak my to robimy. Podliczylam zakupy urodzinowe grilowe razdm z tortem i strasznie wszystko drogie zycie codzienne drogie oplay kosmiczne wszedzie prywatnie a my kurcze wszyscy jakos zyjemy i dajemy rade. Takie czary mary
 
Do góry