reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Hej dziewczęta,

jesli chodzi o moje bóle brzucha to miewam je codziennie słyszałam ze tak czasem jest kolezanka tez tak miala przy pierwszej ciazy. Takze Mamba 2008 sie nie przejmuj.
Makartaka nie stresuj się to ci nie pomoze a jak chcesz sprawdzic to moze zrób sobie badania krwi na poziom hcg np dzis i za dwa trzy dni i jak bedzie rósł poziom to duze prawdopodobienstwo ze wszystko jest ok. Bo usg zbyt częśto chyba tez nie ma co robic od razu.

Witam nową koleżankę ;-) fajnie masz ze juz 13 tydzien i po USG.
 
reklama
Beta w tym stadium to juz bez sensu raczej a usg wiadomo nie non stop ale czasem robią co dwa tygodnie jak jest potrzeba i to nie szkodzi. O ile jest taka potrzeba ale chyba lepsze usg niz taki ostry stres. Mi się tak wydaje bo ja sama swiruje wiem co to znaczy ale poki mam objawy staram sie opanowac. Jakbym nie miala pewnie bym zrobiła. Anastazi będzie dobrze :) i Makartaka u ciebie na pewno tez :)
 
Witam ale naprodukowalyscie :-)ja przespalm soboty I przelezalam niedziele len kompletny jutro mam wielki dzien juz sie nie moge doczekac :-) ja objawy mam mega nudnosci wieczorami jak sie chce zrelaksowac to mnie nudzi ale nie wymiotuje bo sie powstrzymuje bo nie lubie:wściekła/y:ale mialm identycznie z corka ciekawe:-)cos ta pisalyscie o poduszkach ja mam od pierwszej ciazy super sprawa ja nie umiem spac bez niej ale do karmienia uzywam innej
 
Ja mialam usg niecaly tydzien temu,dlatego nie pojde. A brak objawow mnie dobija powoli...chociaz rano zjadlam moje ulubione platki jak codzien i .... zwrocilam. Ale mysle,ze albo to podswiadomosc,albo sama nie wiem co, bo raczej to nie przez ciąze.
 
Dziewczyny bo tak sobie mysle...odkad zaczelam brac lek na tarczyce euthyrox czy jak mu tam, piersi nie bolą...myslicie,ze moze to miec związek ze sobą?
 
reklama
Do góry