reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Kochana ja tez jestem po poronieniu ale zamartwianie soe nic mi kompletnie nie daje. Co ma byc ro bedzie a ja na twoim miejscu bym poszla na usg zamiast wlasnie szukac przyczyn i wariowac...uspokoisz sie
 
reklama
Postram sie wyluzowac... usg mialam 6 dni temu,wiec najpredzej bym mogla isc za tydzien. I znajac mnie nawet jak pojde i bedxie ok,to na drugi dzien bedzie to samo. Duzo latwiej byloby mi uwierzyc w ciaze z objawami. Uwierzcie mi,ktos kto ma za sobą poronienia,ciaze biochemiczne chyba nie wyluzuje nigdy. Musze znalezc sobie zajecie. Ale co.... nigdy tak daleko nie zabrnelam w ciazy jak teraz. Boje sie,ze bajka pryśnie...tyle.
 
Ale czemu myslisz ze nie mozna zrobic usg jesli mialas ostatnie 6 dni temu? Jak jets potrzeba mozna robic czesciej.... Wlasnie np zeby spr czynnosc serca gdy jest ktos w niepokoju to jest wskazaniek do zrobienia go
 
Chodzilam teraz do gina co 2 tyg. Na ostatniej wizycie powiedzial,ze wszysto ok, nie ma sensu chodzic juz tak czesto..stad kolejna wizyta teraz za 3 tyg bo co za duzo,to nie zdrowo. Wiadomo,kazdy ma swoje przekonania.
 
hej
takie zamartwianie się nic nie da, ja bym się cieszyła, jakby mnie przestały cyce boleć i nie mdliłoby mnie nawet po wodzie .... zbliżamy się do 2 trymestru i powoli organizm przyzwyczaja się do "obcego" ;-)
dziś byłam na teście na awidność, spędziłam na poczekalni do szpitalnego laboratorium 2,5 h!!!! Nasłuchałam się o nowotworach i smutno mi się zrobiło. Nadal nie wiem na czym stoję, do zakaźnika mam dopiero następną wizytę 8 maja. ale dzwoniłam przed chwilą do swojego ginekologa i kazał mi z wynikami przyjść i nie czekać na 8 maja .... Naprawdę głupieję.
Głowa tak mnie znowu boli, że szok.
 
Hmm...jakbys poronila choc raz i jednym z objaw byloby ustanie objawow,to uwierz - nie cieszylabys sie. Wszak wiadomo-objawy swiadczą o dobrze rozwijającej sie ciązy.
Swoja drogą tez ci wspolczuje stresu i czekania.
 
reklama
Hey przyszłe mamusie! Jestem w 13 tygodniu ciąży, termin porodu 4.11.2015. To moja pierwsza ciąża mam nadzieje że sobie ze wszystkim poradzę chociaż bardzo się denerwuje. Ostatnie tygodnie były dla mnie bardzo ciężkie schudłam 10 kilo o mało co nie wylądowałam w szpitalu, ciągłe nudności wymioty i zawroty głowy. Bardzo ciekawa jestem kiedy te objawy mi przejdą?
 
Do góry