reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

:-) ale one powinny ustepowac konczysz I trymestr moje piersi moze jeszcze i bolo ale to sporo mniejszy bol niz na poczatku , to zmeczenie juz tez prawie przeszlo ciesz sie bo wychodzi na to ze czeka cie wspanialy bezobjawowy II trymestr
 
reklama
cześć dziewczyny, doczytałam, że wspomniałyście o tym gdzie chciałybyście rodzić... a czy któraś myśli może o Szpitalu Bielańskim w Warszawie? :)
 
Zusia no ja nie myslalam.o nim;-) ale na stronie rodzic po ludzku sa opinie spzitali z calej Polski nawet jest procent cc i naciecia krocza warto poczytać
 
Postram sie wyluzowac... usg mialam 6 dni temu,wiec najpredzej bym mogla isc za tydzien. I znajac mnie nawet jak pojde i bedxie ok,to na drugi dzien bedzie to samo. Duzo latwiej byloby mi uwierzyc w ciaze z objawami. Uwierzcie mi,ktos kto ma za sobą poronienia,ciaze biochemiczne chyba nie wyluzuje nigdy. Musze znalezc sobie zajecie. Ale co.... nigdy tak daleko nie zabrnelam w ciazy jak teraz. Boje sie,ze bajka pryśnie...tyle.

Ja rozumiem Twój stres bo też jestem panikara. Mi mdłości minęły bezpowrotnie dwa tygodnie temu, tydzień temu praktycznie przestały mnie boleć piersi. To jest normalne, uwierz!
Beta HCG rośnie w zawrotnym tępię do 10 tygodnia, potem stabilizuje się i zaczyna spadać więc i obawy te gwałtowne się wycofują.

Prawdą jest, że zanik objawów często niestety towarzyszy obumarciu ciąży, ale to nie jest tak, że dziś zarodek umiera a od jutra nie ma objawów. To też jakiś czas musi potrwać bo po śmierci zarodka musi poziom hormonów spaść i dopiero wtedy organizm przestanie mieć objawy. A z tego co wiem niedawno miałaś USG zarodek żył więc na pewno dalej wszystko jest dobrze.
 
Dziewczyny ja już mam tak widoczny brzuch, że ciężko mi go ukryć ;/ I raczej nie ma wątpliwości, że to ciążowy.
I znów będę miała tak, że w 6 miesiącu każdy będzie mówił "to pewnie niedługo nie?"
Ja jestem mała i drobna a brzuch miałam naprawdę spory...
eh...co zrobić...

A nie przytyłam nic a nic.
 
Ja tez myślę ze wkraczamy w okres gdzie objawy na prawde mogą mijac. A zarodek juz jest plodem i mimo ze ciaze mozna stracić w kazdym jej tygodniu tak ta szansa maleje. Jak 6 dni temu serduszko pieknie bilo nie wierze ze cos jest nie tak a do tego jak pisze Malaja to sie nie dzieje z dnia na dzień. Mi objawy ustapily po 2 tyg od czasu gdy juz nie bilo... Tez jestem panikara i tez pewnie bym wariowala jakby objawow nie było wiec cie rozumiem i prawie kazda z nas rozumie. Ale staraj sobie wytłumaczyć ze tym nic nie pomozesz a tylko mozesz zaszkodzić. Jestesmy juz na prawdę na dobrej drodze ze wszystko będzie ok. Trzeba w to wierzyć i ja tez mialam bardzo słabe momenty ale jak dr powiedziała odciac macice od mózgu i od internetu tez. Ale to drugie staram sie dawkowac z umiarem.
Spedzilam kilka godzin w parku ale dzis cudnie! :)
 
makartaka84 z tego co czytam to nie jestes jedyna, ktora stracila ciaze wczesnieji dziewczyny tylko pisza, ze brak objawow nie musi oznaczac najgorszego. Skoro dopiero co mialas usg i wszytsko bylo ok to znaczy, ze jest ok i ze bedzie ok. Tego sie trzymaj i nie daj sie zwariowac. Ja tez nie mam zadnych objawow i tez troche sie martwie, ale staram sie cieszyc tym, ze moge normalnie funkcjonowac.
Wnuczka, witamy w gronie, 10 kg to naprawde duzo! Uwazaj na siebie, ja mam termin dzien po Tobie 5.11. I tez jest to moja pierwsza ciaza i tez sie denerwuje, ale mysle, ze damy rade!
A mi brzuch urosl, ale w ogole nie powiedzialabym, ze ciazowa, raczej tak, jakbym po prostu przytyla a piersi (zawsze mialam duze) juz mi sie w staniku nie mieszcza. Nie wiem co bedzie pozniej!
 
Ostatnia edycja:
Makartaka ja rowniez przed usg genetycznym mialam brak objawow w sensie piersi juz nie byly obrzekniete i tez troszke sie martwilam ale wszystko bylo ok.
Dziewczyny dzieki za info ale to raczej pytanie z niewiedzy a nie z jakiejs duzej obawy. Ja staran sie byc dobrej mysli i nie panikowac.
Makartaka ja tez biore letrox 75 i to nie jest powodem braku objawow zreszta to dobrze ze zaczelas brac bo wysokie tsh jest zagrozeniem dla malenstwa a z tym braniem na czczo to tragedia. Moj zoladek juz troche tego nie wytrzymuje bo biore te tabsy juz od 2013
Ja mlodego mam w domu bo przeziebiony i dzisiaj mam dzien swira. Jest taki niedobry ze szkoda gadac
 
reklama
Holcia bardzo dziękuje za miłe powitanie! Mi też mimo utraty tych kilogramów już widać brzuszek z którego bardzo cieszy się mój mąż.:-) Na początku mojej ciąży też miałem problemy bo nie biło serduszko. Tak się bałam że zaczęłam płakać nie wychodziłam z domu bo bałam się że kogoś spotkam i zapyta się co u mnie a ja wtedy w ryk!, Ale zrozumiałam że to nic nie da i małej dzidzi nie pomogą moje nerwy. Nie miałam na to wpływu co miało się stać, pogodziłam się z możliwością najgorszego- poronienia. No i w końcu serduszko zaczęło bić! Wierze w to że te małe wasze fasoleczki wysłuchają waszych próśb i mimo tych wszystkich przeszkód będą rosły i rozwijały się książkowo:-).
 
Do góry