reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Hej mamuski;)
Ja weekend mialam mega aktywny, juz czuje ze zla aura przechodzi i dostaje mocy, wczoraj bylismy na basenie z mlodym a pozniej niespodziewanie wyszla impreza u znajomych i o dziwo wytrzymalam do 2 w nocy, oli grzecznie spal z babcia w domku ale niestety mialam mao snu bo juz o 6 byl na nogach i gotowy do brykania.

A dzisiaj wybralismy sie do ZOO, Olus byl pierwszy raz slonie i lwy daly mu taka frajde ze jak zasnal o 14 tak do tej pory spi a ja leze i odpoczywam ale zanac nie moge;/

I niestety koniec weekendu;(
 
reklama
Hej trochęmi zzajęło żeby Was tu nadrobić.

Migduch strasznie mi przykro. Trzymaj się i jak tylko lekarz Ci pozwolii bbędziesz gotowa to zaczynajcie starania. Ja niby szybko się pozbieralam, ale jak zaszłamw cciążę po 3 miesiącach od poronienia , to dopiero poczułam ulgę. To naprawdę leczy rany. Czekamy tu wszystkie na informację od Ciebie.

Anastazi i Gosik trzymam kciuki za Was. Dużo stresu przed Wami ale wierzcie ze będzie dobrze.

Gratuluję udanych wizyt. Widzęzże większość juz zna prawdopodobna płeć i prawie same dziewczyny :)


Ja nibymmiałam chwilowy przypływ energi w tym 2 trymestrze ale jakośzznów się rozleniwilam a może już ssię przyzwyczaiłam żebytak leniuchowac :)
 
Kacha ja nie mam pojedzia jak to jest z tymi alergiami. Oby corce szybciutko przeszlo. Oletka zoo dla dzieci to super spdrawa my co roku jezdzimy odkad corka skonczyla dwa latka i zawsze swietnie sie bawimy. A i Fajnie ze juz lepiej sie czujesz: ) Ja mialam dzis leniwy dzien takie tez czasem sa fajne.
 
Dziewczyny te ktore juz byly w ciazy bo zabijcie mnie nie pamietam. Czy w okresie kiedy miala sie pojawic miesiaczka pobolewa Was dalej podbrzusze jak na okres??? Ja dzisiaj kiepsko siw czuje wlasnie dlatego ze te bole daja mi w kosc zakladam sobiw luteine na wszelki ale mam nadzieje ze to zwiazane tylko z ta data spodziewanego okresu.

Ja mam okropne nudnosci na wieczor wiec zupelnie na odwrot. Te nudnosci sa takie mocne ze jestem o krok od wymiotow ale bronie sie glebokimi wdechami przez usta i troche pomaga. Ja wg usg juz w II trymestrze a wg om we wtorek zaczynam 14 tydzien. Licze poki co wg om bo nie ma co przyspieszac tych tygodni. Juz prawie tydzien od wizyty minal k za 3 tygodniw kolejna. Powiem ze na co dzien o niej nie mysle to czas zszybko mi leci a jak przysiade to znow nie moge sie doczekac. Chcialabym wiedziec co za ktos tam siedzi.

Ja przeziebiona plus moj Oli tak samo wiec mam dni wypelnione jezdzeniem do pozaru i kopaniem koparka. Czasami mysle sobie ze te samochody powyrzucam ;)
 
Mamba_2008 mnie pobolewał brzuch jak przed okresem gdy byłam w Iwszej ciąży,sporo bolał i ja wtedy straciłam dziecko.Nie wie czy takie objawy zdarzają się w zdrowo przebiegającej ciąży.Jest tyle tych objawów, że się można pogubić.Każda ma coś orginalnego w swojej ciąży.Mnie np od dwóch tyg swędzi skóra na szyi... Nigdy nie miałam uczulenia ale kto tam wie co się wydarzy.
 
Dzień dobry z rana!
Mamba_2008 ja w pierwszej ciaży też miałam pobolewania podbrzusza a nawet plamienia w okresie przypadającej miesiączki do ok.5 m-ca. Mimo to ciąża rozwijała się prawidłowo. Lekarz tłumaczył, że czasami tak się zdarza .
 
Ja tez czytalam ze nie ktore kobiety w dniach kolejnych @ ktore powinny byc moga miec takie bole. Wiec nie martw sie kochana chyba zeby dlugo trwaly to co innego
 
Mamba mnie bobolewal brzuch i do tej pory mnie czasem boli co juz tez zaczyna mnie martwic ale nie jest tak ze wlasnie w te dni kiedy bylaby miesiaczka. Tylko codziennie wiem w sumie wiem ze to normalne rozciaganie itd ale niepokoji mnie ten bol. W piereszej ciazy tez mialam bole ale nie tak czesto.
 
Mamba ja koncze 13 tydzien i tez w czasie spodziewanej @ moze nie tyle ze mnie boli ale mam to uczucie przec miesiaczkowe a po 3-4 dniach przecodzi mowilam to lekarzowi a on powiedzial ze czesto tak jest bo organizm jest na taka date zaprogramowany od lat.
 
reklama
Witam was:)
Mamba ja również w pierwszej ciąży miewałam takie bóle jak u Letycji również było plamienie ale u mnie to było wcześniej ale wtedy lekarka mi przepisała jakieś tabletki które brałam już do końca...
Ja dziś mam wizytę u endokrynologa pewnie skończy się na tabletkach...:(
 
Do góry