reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dzieki dziewczyny:) Jestem pewna ze u was wszystko bedzie super:) anastazi trzymam kciuki za badania, pewnie wszystko jest ok ale wiesz jak to lekarze trzeba wykluczyc nieprawidlowosci:)
 
reklama
Anastazi ja nie pomoge u nas komunistow nie ma bo my nie katolicy jestesmy:-)ale slyszlam ze daja ipady telephony xboxy a ubieramy sie raczej elegancko :-)no chyba ze sie myle ja to bym dala kaske
 
Migduch jestes nasza listopadowa mama tylko aniolka ja tez sie przywiazuje i mimo ze jestem w ciazy dalej siedze na staraczkach bo chce wiedziec jak idzie pozostalym.
My tez zreszta chcemy wiedziec co u ciebie.

Anastazi jesli mialas pierwsza ceserke to teoretycznie masz prawo wyboru wiec w zasadzie teraz mysle po co mi te papiery zapytam lekarza czy po prostu nie moze byc ze ja chce i juz.

Moje dziecko ciagle sie rozbiera wiecznie z siusiakiem lata a kurcze cieplo jest ale bez przesady juz nie mam do niego sily i ciagle gada lubie to jego gadulstwo ale tak juz o tej godzinie zaczyna mi sie to czkawka odbijac
 
migduch oj tak lekarze często straszą ale bardziej żeby wykluczyć wszystkie nieprawidlowosci niż żeby podczas porodu był SZOK....:)
nie zapomnę sprawy która calkiem niedawno była w tv....ze kobietka mimo wielu badan na których wszystko było ok...nawet była na prenatalnych gdzie w papierach miała napisane ze wszystko w normie i ze wszystkie konczyny widoczne....a ona urodzila synka bez rączki czy bez rączek:(:( to był szok dla rodzicow....



mama elektronika tego typu wydaje mi się ze to zupełnie nie pożyteczne jak na pamiatke po komunii:):) a jak da się kase to nie wiadomo ile???200 czy 300zl jest ok????
 
Prawda jest taka ze jak ja mialam komunie to dostalam rower itd a teraz dzieci juz Maja WSZYSTKO i ciezko trafic, dziewczynce to zawsze mozna cos kupic z bizuterii ale dl chlopka to kompletna niewiadoma
 
Wieczorem was nadgonie chociaz dr kazała mężowi odlaczyc mi internet :) Moje brzdace mają już po 2.5 cm są na pewno dwujajowe i pieknie sie rozwijają. Termin z usg pokrywa się miesiączki. Wyniki badan mam wzorowe ani jednej nieprawidlowosci. Badania genetyczne 14.05 a później 20-go wizyta u dr. Czyli gdy juz będę wychodzić z tego 1 trymestru. Skacze dzis do sufitu z radości i nie moge sie ogarnąć. Wieczorem do was wracam i nadrabiam :)
 
reklama
Ja bylam na komunii wieki temu i wowczas dalam aparat fotograficzny. Zreszta... ja na swoja komunie tez dostalam aparat foto - radziecka Smiene (Cmiene?). Ktos jeszcze pamieta taka prehistorie? ;)
 
Do góry