reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ewel nie wiem co ma na celu ludzia sie nudzi znam tutaj przypadek ze troll wyludzal kase https://www.babyboom.pl/forum/pytan...-skazana-za-zabicie-synka-74555/#post11556263 tutaj tez jest cos wypisuja jakies historie nie z tej ziemi ha nasz trolik z grudniowek ten co zostal modem pojechal do usa I pisal mature polska na odleglosc :-Dwiecie ze jak to pisze to zaraz pod stol wpadne malo tego mial 18 lat I to byla wpadka zenada I widzicie jak to jest pisze takie bzdury a niektore dziewczyny biora sobie do sibie martwia sie czekaja na wiesci ubaw byl po pachy jak zaczelismy jej jechac I odkrywac jej klamstwo ktos mial dojscie do admina I sprawdzono jej ip I panienka juz zrobila drugi taki numer na BB I sie zlitowali I ja przyjeli drugi raz niby ameryce byla a ip mial z niemiec pozniej bylo tlumaczenie ze uzywa innego ip brazylijski serial:-)
u nas byla laska udajaca cala ciaze, nawet po porodzie fotki dziecka pokazala, okazalo sie ze fotka skradziona z neta. a ile razy sprawdzalam jakies podejzane ip i sie okazywalo ze z danego ip pisza dwa nicki i to nieraz dyskutowaly nawzajem ze soba...
 
reklama
czasami tez sa dziewczyny które np. poronily i żeby "ukoic" bol czy tez nie dopuszczają tej myśli do siebie i pisza o tym ze sa dalej w ciąży opisują badania, wyniki, zdjęcia kopiują z innych stron.....
 
ehh podczytuje was nadal. i tak czytam o tych trollach bo nie wiedzialam co to jest:/ to tak jakbym ja teraz po poronieniu miala udawac przed wami ze dalej jestem w ciazy? Rany ale niektorzy sa popieprzeni....a jeszcze zerknelam na ta ksiazke "mama kazala mi chorowac" chyba bym chciala przeczytac. Mam nadzieje ze nie macie mi za zle ze nadal tutaj pisze? Jakos tak jeszcze czuje potrzebe zagladania do was i patrze jak wam idzie i kibicuje mimo ze u mnie smutno sie skonczylo:(
 
reklama
dziewczyny a tak zmieniając temat...bo może ktoras z Was tez na czasie w tym .....co daje się teraz w prezencie na komunie? i jak się ludzie ubierają? bo to pierwsza komunia w rodzinie od czasu mojej komunii:) czyli jakies dobre 15 lat:) wiec ja kompletnie zielona:)




migduch bardzo mi przykro:( nie wiedziałam ze u Ciebie tak smutno:( pisz jeśli tylko masz sile i ochote:) sciskam mocno i trzymam kciuki zebys jak najszybciej znalazła spokoj no i sily na kolejne staranka:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry