reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
ewel ja ide do sklepu I sie krece I nie wiem co mam kupic tragedia zapominam w kolko co mialam zrobic I gubie slowa schowalam gdzies kartke z bardzo waznym numerem tel do goscia od gazu I mi wsiakla za cholere znalesc nie moge a bierzesz moze magnez?? jak tak to w jakiej dawce
 
Biore magnez 48mg ma jedna tabletka i 3 razy dziennie :-) wiec okolo 150mg dziennie .
Ja cos gdzies poloze i nie wiem gdzie ostatnio telefon myslalam ze zgubilam a ja polozylam w szafie ;-)
 
kasieczna spróbuj tego:
CETAPHIL PS LIPOAKTYWNY KREM NAWILŻAJĄCY 100g - Dermokosmetyki do twarzy | AptekaGemini.pl
CETAPHIL EM, emulsja do mycia, 250ml - Dermokosmetyki do twarzy | AptekaGemini.pl
Miałam też takie problemy dużo wcześniej.Używam nawet latem i szczególnie na basen.Cera gładka.Będziesz zadwolona - poleciła mi dobra kosmetyczka i polecam dalej.Płyn nie nadaje się do makijażu ale ja używam po nocy i wtedy gdy nie nakładam pudru.
Cera mi się pogorszyła w sensie wyprysków i plamek - liczymy na córcie :).Reszta ciała strasznie sucha-pomaga dopiero neutrogena.Dużo balsamów/kremów mi śmierdzi fujj
 
Nie wiem czy z tymi pryszczami to na córkę u mnie dwie koleżanki piekne cery a córki będą miały. Ja tez mam wyprysków jak nastolatka ale to chyba burza hormonów po prostu jednyn cera pięknieje innym nie :/ w następnych trymestrach sie to może zmienic?
 
ja mam porównanie do pierwszej ciąży-mamy syna.Lekkie mdłości, czysta cera.A teraz wymioty, ciągłe mdłości, wszystko śmierdzi :)
 
OletKa ja wpoprzednie ciazy z sikaniem mialam spoko caly II trymestr teraz tez mniej sikam wiec to chyba normalne bo juz jestesmy prawie w II trymestrze

Dariasara zobaczysz co ci powiedza jutro jak zleja dzwon do tego polskiego poplacz sie powiedz ze plamisz i wyblagaj natychmiastowa wizyte z tego co mi kolezanki mowia to polscy lekarze tam lecza jak w polsce wiec nie oleje twojego I trymestru. Ja mysle podobnie jak Ester nie mam jakos duzo pieniedzy ale chodze prywatnie do lekarza bo wiem ze mam lepsza opieke wiec wiedzac ze w UK I trymest ciazy dla nich nie istnieje raczej bym nie ryzykowala tylko narmalnie jak w polsce chodzila prywatnie a czy do polskiego czy angielskiego hmmm pewnie polskiego bo mialabym wieksze zaufanie .

Ja nie wierze w to ze jak taka cera to chlopak a jak taka to dziewczynka albo ze jak ladnieje to to czy tamto. Wszystkie za chwile dowiemy sie co nosimy pod sercem bo kochane za chwile wchodzimy w II trymestr zlecialo co :-)
 
mama290, Gosik93 też powinna mieć świeczuszkę.
Agami, właśnie o Cetaphilu słyszałam, że jest bardzo dobry i chyba jutro sobie go kupię :) Ciało ogólnie nie jest u mnie mocno suche. Takie jak przed ciążą, ale fakt mi też teraz dużo rzeczy śmierdzi, a nie pachnie :D
Claudia31, też sobie myślałam, że zaczynałam tu jak byłam w 4 tc, teraz już 8 i jeszcze miesiąc i będzie II trymestr. Mam ogromną nadzieję, ze dotrwamy w tym składzie w dwupakach już do końca ! trzymam kciuki &&&&&
 
Ewel nie tylko Tobie :-) mi ciagle slowa z glowy umykaja i stosuje staly tekst "no wiesz, no ten nooo..."

Kasieczna niektore to nawet w trzypakach :-)

A co do objawow to nie stresujcie sie tak :-) ja juz np nie odczuwam bolu piersi za bardzo za to mdlosci straszne przyszly. Moim zdaniem to normalne ze sie zmieniaja objawy bo gospodarka hormonalna sie zmienia ;-) a mam znajoma ktora nigdy nie odczuwala bolu piersi i mdlosci a ma cudowne dzieciaki i w tym parke blizniakow wiec nie jest powiedziane ze taki czy taki objaw MUSI byc.. Sa poprostu objawy, ktore moga wystepowac w ciazy.. a bol piersi jeszcze przyjdzie jak juz na serio beda nam cycochy rosly wiec wszystko w swoim zasie :-)

Pozdrawiam wszystkie mamusie a szczegolnie te co cierpia na nezsennosc ciazowa ja kolejna nocka zarwana ale w dzien sobie odbije :-)
 
reklama
z tym niespaniem też tak mam. Budzę się na siku o 4 i nie moge usnąć. Do tego dziś obudziłam syna i nie spaliśmy obydwoje.
 
Do góry