reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Hej dziewczyny. U mnie ciezka noc, nie spalam prawie wcale bo meczy mnie karat i zatkany nos a ja nie potrafie oddychac przez usta bo zaraz mam suche gardlo i boli i do tego katar splycha do gardla jak leze fuuj. Eksmitowalam sie do innrgo pokoju a mąz w sypialni zostal z mlodym i smiac mi sie chcialo bo wstal dzisiaj do pracy taki niewyspany bo Olus sie co chwile budzil i chcial piciu, no to teraz wie jak wygladaja moje noce od prawie 1,5roku;))))))
 
reklama
Agami z siusiu tez tak mam alw usaje mi aie po nim zasnac.. Gorzej ze do jego czasu nie spie.. Zasypiam wiwc kolo 4 rano a wstaje o 7 zazwyczaj wiec nie bardzo sie wyaypiam.. Do tego w zadnej pozycji nie spi mi sie dobrze a wczwsniej to znaczwnia nie mialo ;-) no ale coz takie uroki ciazy :-)
 
Oletka a nic na katar nie bierzesz? Ja bralam xylometazolin, lekarz zezwolil byle nie za czesto :-) a maz wreszcie poczul jak to jest byc matka, ktora wszystko ogarnia nawet w nocy ;-) bardziej Cie doceni :-D
 
Hej hej ja zasnelam po 20 az do teraz po nocnym siku tez usypiam. Ale to dobrze z duzym bebzunem pewnie przyjdą bezsenne noce...
 
Ostatnia edycja:
A w ogole to mialam straszny koszmar oczywiscie o ciąży. Yhhh gdzieś kiedys czytałam ze sny sie interpretuje na odwrót jak się dzieje cos złego to wydarzy coś dobrego. Oby tak bylo....
 
hej dziewczyny. ja też nie śpię w nocy. do 3 nie mogę zasnąć. masakra jakaś. dziś jadę do rodziny na 2 dni :-) więc mnie nie będzie. życzę żeby przez te 2 dni nic złego się nie wydarzyło a może wszystkie wyzdrowiejemy do końca :-)
 
Ja dzis mialam 1 noc kiedy spac nie moglam... Najpierw brzuch bolal jak na biegunke w sumie zoladek potem sikanie co 1h i od 5 bol glowy i mdlosci.... Co za koszmar dzis.... Ale nic chcialam to mam:-))(
 
Ja tez średnio dziś spałam. Najpierw nie mogłam zasnąć, a potem ciągle się budziłam. Czasami mam takie noce, że śpię jak zabita, a czasami ciągle się budzę i nie mogę zasnąć. Ciekawe od czego to zależy.
 
reklama
Ja nie wiem czy ciśnienie nie ma na to wplywu.... Bo ogolnie na poczatku ciazy jest niskie np 90/70a potem wzrasta wiadomo ze przy niskim chce sie spac... A jak wzrasta moze nie sama.nie wiem albo hormony he
 
Do góry