reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Hej
Dziewczyny ja też kiepsko sypiam, nie mogę zasnąć a potem jak już zasnę to budzę się co chwilę. W poprzednich ciążach mogłam za to spać na siedząco. Już chyba wiem, po czym mam mdłości - po słodkim. Dziś zjadłam drożdżówkę i myślałam, że wykituję.... Dziś robiłam badania (krew, mocz, długa lista lego była i droga) a w piątek do ginekologa ;-)
 
reklama
Hej kochane.
Dobrze słyszeć, że nie tylko ja mam problem ze snem w nocy. Zasnelam o 6 rano dzisiejszej nocy. :(
W ogóle jak mi się uda zasnąć to i tak jestem bardzo czujna i byle jaki dźwięk potrafi mnie obudzić.
A macie nadmiar śliny? Albo tak, że jak coś Was przestraszy to nie możecie się uspokoić?
 
Wlasnie nie mam jak do 17.30...bo jestem dzis z kolezanki synem ona musiala do pracy a on do przedszkola nie poszedl bo ma katar a to taki lobuzzzz
 
Ewel zebys nic od szkraba nie zlapala bo od dzieciaków latwo sie zarazic. A co do sliny to ja tak mam hektolitry produkuje ale to wina mdlosci :/
 
Szczepilam sie na grype wiec mam.nadzieje ze nie on ma tylko katar i to alergiczny. Wlasnie dlatego jestem na L4 bo u nad w przedszkolu ciagle chore.... A poza tym nie dam.rady zajac sie dziecmi do konca
 
reklama
Do góry