reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Natka moj sa jednojajaowi jednokosmowkowosc daje nam pewnoesc chyba w 95 precentach ze sa jednojajowi bo kosmowka mogla sie zrosnac ale pozniej jest plec I nawet rozna nie daje gwarancji moi sa bo zrboili mi badania dna powiem tak ze jak by ktos dal mi gwarancje ze donosze ciaze blizniacza bez komlipkacji a dzieci urodza sie o czasie to ja moge nawet piecioraczki :-)ponoc w ciazach blizniaczych mdlosci powinny byc zawsze ale ja nie mialam w pierwszej w nastepnej to ciagle od rana do nocy
Natka a ty czasem nie mieszkasz niedaleko dobrego miasta??
 
reklama
ja właśnie na obiad zrobiłam sobie placki ziemniaczane ze śmietaną kwaśną 12 :-) pycha. jadę do lekarza i po wyniki :-) miłego po południa laski ;-)
 
Gusiu - tak bardzo mi przykro...
sporo kobiet ma plamienia :( ja miałam w poniedziałek, teraz już nie mam, ale do wizyty jeszcze 2 dni... ni wiem, co zronbie, jak serduszko przestało pukac :(
staram sie byc dobrej mysli, ale ciezko mi strasznie, pierwszy raz doszlam tyle w ciazy, kazde moje wczesniejsze poronienie bylo na wczesnym bardzo etapie.

Dziewczyny obyśmy wytrwały w ciążowym stanie!!! :*
 
cześć dziewczyny! jestem tutaj nowa, no i prawdopodobnie listopadówka 2015,lub wczesna grudniówka :)
po bezowocnych 6 miesięcznych staraniach z mężem odpuściliśmy, i bach ! dwie grube krechy na teście :) jesteśmy mega szczęśliwi, ale jeszcze podchodzimy do tego z dystansem. Z obliczeń wynika mi dopiero 5tydzień i 3 dzień ciąży, więc bardzo wczesna. wczoraj byłam u gin, jest już pęcherzyk z ciałkiem żółtym. następna wizyta za 3 tyg, mam nadzieję że jest zarodek i usłyszę bijące serduszko ;-) jestem pewna, że tam jest nasz skarb!
 
Naprawde wspokczuje.
Justyna trzymaj sie wierze ze bedzie dobrze&&&&
Ja tez rosne a o jedzeniu nie wspomne. Nonstop mi niedobrze ale jak nie zjem to jest jeszcze gorzej a ciagnie mnie do hamburgerow chyba najbardziej. Ja poki co chodze w leginsach i tunikach bo lubie wiec za spodniami sie nie rozgladam jak juz cos kupie to wlasnie leginsy tylko z pasem tunike sobie uszylam i jeszcze pare takich rzeczy sobie uszyje.
Mam okropne zaparcia :( Musze zaczac w koncu jesc jak czlowiek rozsadny bo na razie odzywiam sie jak malolata ale teraz np mam ochote na lody a dzisiaj nalezniki popchalam kwasnica :-}
Mlody w domu zawraca gitare bo katar i kaszel na nowo.
 
położna powiedziała mi żebym odpuściła sobie forum i chyba jej posłucham bo to naprawdę mądra kobieta... nie wiem może wrócę tu jak się wszystko unormuje, trzymajcie się ciepło i trzymajcie kciuki za mnie- za nas :-) będzie dobrze musi być!!!!!
 
Justa moze masz rację ale wróć do nas w 2 trymestrze ;) i trzymamy mocno kciuki :* Nancy witaj masz identyczny czas ciazy jak ja :)
 
Justyna trzymaj sie kochana;-)
Dziewczyny jak mnie męczy parcie na pęcherz rąk się chce siku a jak zrobię to leci parę kropli też tak macie?
 
Wydaje mi sie ze co mialysmy sie naczytac to sie naczytalysmy ja najbardziej boje sie bezzarodkowej bo dopiero w pt uslysze serduszko a nigdy wczesniej nie slyszalam ze II kreaki wcale nie oznaczaja ciazy pozniej tutaj doczytalam ile dziewczyn tak mialo i sie przerazilam ale nie latam na bete bp co ma byc to bedzie a zreszta ja czuje ze fasola ma sie dobrze
 
reklama
Dziewczyny czy wiecie może coś na temat stosowania olejku kamforowego w ciąży? Dziś byłam u lekarza z bólem ucha okazało się że jest zapalenie, dostałam dicortineff w aptece polecili też właśnie olejek kamforowy aby natrzeć zewnętrznie ( ból rozciąga się od ucha po węzły chłonne i szyję) kurcze ale na ulotce pisze nie stosować w ciąży - brak badań i teraz już zgłupiałam. Krople mało dają boli coraz gorzej aż boję się nocy.
 
Do góry