reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Sama mam ochotę walnąć głową w ścianę może bym wygonila te straszne mysli. Ja to już sie sama z siebie śmieje taką cholerna panikara byc to tylko ja potrafie. Do usg jeszcze 2 tygodnie musze się ogarnąć!
 
reklama
Sylka mam to samo do usg 2 tyg prawie a ja mam w głowie tyle.obaw tyle leku jeszcze ten pęcherz mi żyć nie daje:( czuje ze go przeziebilam chyba...
 
Co do tych bakterii w moczu to kurcze prawie każda narzeka :/ Ewel dobrze ze się dostalas do dr coś Ci zaradzi. Yogiimum mam pytanko skąd jesteś? I jak to jest z tą joga dka ciężarówek bo kiedys o tym myślałam ale jak nie chodzilam nigdy na inną a aktywnosc z przed ciąży jest mierna to i tak można chodzic? Jak to wyglada?
 
ja chcę się na pilates dla ciężarnych zapisać. tylko to chyba od drugiego trymestru. ja zaraz śmigam do lekarza. zmęczona jestem. głowa mnie boli. i w ogóle bleeeeee
 
Sylka kazda aktywność fizyczna kobiety w ciąży jest jak najbardziej pozadana:) Yoga jest bardzo popularna dla ciezarowek bo doskonale dotlenia:) ja bylam może na 2-3 zajęciach w ostatniej ciąży ale zajecia były dla mnie nudne wiec wybrałam basen:)

teraz chodze na silownie ale nie cwicze jakos ciężko czy intensywnie:) do tego basen, body balance, zumba...wszystko w jednym budynku i karnet jeden wiec mogę korzystać ze wszystkiego i w dany dzień ide na to na co mam akurat ochotę :):)karnet kupiłam jeszcze jak pracowałam nad figura po poprzednim porodzie na caly rok wiec mam jeszcze go do września:):):) jak ćwiczenia sa zbyt ciężkie to po prostu albo robie je wolniej albo opuszczam...np ostatnio na zumbie strasznie dużo skakania było i przysiadów wiec odpuscilam:)
 
Justyna jezeli przyniosłas l4 to nie mają prawa pytac nawet co ci jest. Tajemnica lekarska. Zaswiadczenia sa wbrew prawu. :/ Dziewczyynyyyyy walijcie mnie porządnie patelnia w glowe. Zaczyna mi sie jakas panika włączać. Cycki mnie prawie nie bola to chodze i je macam, wyszukuje objawów ktorych nie ma. Nie umiem się tego wyzbyć i chyba byłabym szczesliwa jakbym rzygala dalej niz widziała. Itp normalnie głupia baba !
Zaswiadczenie jest wazne jesli masz umowe na czas okreslony i z tego co wiwm nie jest bezprawne. Ja tez bede musiala przedstawic zaswiadczenie bo to daje mi prawo do 100% wynagrodzenia na L4 pozytalam o L4 i wszedzie pisalo o zaswiadczeniu wiec mysle ze trzeba dac takie cos pracodawcy, abys byla chroniona.
 
Ja dopiero wstalam I chodze do tylu ja sie czuje normalnie tzn ciazowo :-)co do aktywnosci wszytsko pieknie ladnie poki jest wszytsko ok a jak cos sie zacznie w ciazy dziac I lekarz uziemia mialam tak z chlopakami :wściekła/y:I musialam lezec plackiem I nie bylo rady ja szczeze to teraz nie mam ochoty na zadne atrakcje najchetniej to bym zlegla z powrotem do lozka
Anastazi wow ale bedziesz miec mala roznice wieku pomiedzy dziecmi:-)
 
Do mojego dziecka ostatnio cos wstapilo. Ja nie wiem. W przedszkolu placzliwy a w domu swir na dopalaczach.

Ale sie posypia po piatku usg :) Ja ide we wtorek i tez nie moge sie doczekac. Jakbym tak miala miec tylko 3 usg to bym chyba zeswirowala.

Ja bede chciala chodzic na aktywna ciaze ale to dopiero oslld 2 trymestru pozwalaja a na basen tez tylko wlasnie boje sie infekcji. Ja w poprzedniej .ciazy mialam przepukline pepkowa i mam nadzieje ze teraz mnie to ominie.

Dzisiaj juz wciagnelam rosol i zaliczylam drzemke no spalam chybaz 1.5 godz. Zaraz bede sie brala za placki ziemniaczane dla mojej watahy.
 
Zaswiadczenie jest wazne jesli masz umowe na czas okreslony i z tego co wiwm nie jest bezprawne. Ja tez bede musiala przedstawic zaswiadczenie bo to daje mi prawo do 100% wynagrodzenia na L4 pozytalam o L4 i wszedzie pisalo o zaswiadczeniu wiec mysle ze trzeba dac takie cos pracodawcy, abys byla chroniona.

do 100% wynagrodzenia uprawnia zwolnienie lekarskie z adnotacją "B", umowę rzeczywiście mam na czas określony ale do 2019 roku więc dalej nie wiem po co to zaświadczenie

Dziewczyny jestem poprostu załamana... dzwonił do mnie mąż i mówił że u niego w robocie tak się popierdzieliło że musi sobie szukać nowej, nie mam pojęcia jak to będzie, dwa kredyty i jeszcze ja na zwolnieniu i tyle wydatków się szykuje... mam ochotę siedzieć i płakać:-(
 
reklama
85justyna dacie radę. w życiu nie raz jest pod górkę. ważne żebyście byli w tym razem. a może w pracy się poprawi. nie raz z dużej chmury mały deszcz.
co do zwolnienia i zaświadczenia to normalne że dostarcza się zaświadczenie do pracodawcy. i nie ma w tym nic nienormalnego. po pierwsze jeśli kobieta jest w ciąży i dalej pracuję to to ją chroni przed wykonywaniem ciężkich prac itp. a po drugie chodzi o teczki personalne w kadrach. porządek i tyle
 
Do góry