reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Cześć dziewczyny. Przeczytałam cały wątek i chciałabym do Was dołączyć. 19.03 widziałam już serduszko na usg. Termin mam na 7.11. Ciąża jest po ivf. Dla osób, które nie widzą suwaczków: mam ośmioletniego synka, a rok temu w 24t1d urodziłam bliźniaki. Dziewczynki nie przeżyły.
Mama290 - witaj. Pamiętam Cię z wątku bliźniaczego. I Twoją tragedię. Cieszę się, że znowu Ci się udało.
Calineczka :-)
 
Dziś widziałam na monitorze piękne bijące serduszko :-D:-D Z gabinetu wyszłam prawie jak na skrzydłach i jestem przeszczęśliwa - moja kruszynka ma już 1,5 cm :-):-)
Miałam obawy czy na pewno lekarz będzie chciał mi zrobić USG ( bo chodzę a NFZ) po badaniu powiedziałam o swoich obawach i mój gin stwierdził że raczej ciężko kontrolować czy wszystko jest ok nie robiąc USG i że w tej przychodni nie ma czegoś takiego jak 3 usg w ciągu ciąży.
Następna wizyta 28 kwietnia i usg z możliwością wykrycia wad genetycznych (wcześniej mam zrobić test PAPPA). Koszt bagatela 600zł Masakra no ale cóż .
 
Ewela tez mi sie to wydalo niewiarygodne ale ktos im tak nawciskal bo byli przekonani. Natka woow ale musialas mieć szok! Ekstra jakos się ułoży :) witamy nową mamę i zapraszamy :) Asia cudownie :) teraz czekamy na kolejne serduszkowe nowiny :)
 
Sylka to jakaś plotka pewnie;-) Boże mi mąż mówi że kto wie może u nas będą bliźniaki szczerze nie wyobrażam sobie tego;-) Ale jak trzeba to dam radę he.
 
Jest wan tez tak duszno kurcze od kilku dno znowu mi duszno. Przezzkadza mi nawet stanik i od poludnia mi niedobrze po wszystkim albo mam taki dzien albo zaczynaja sie nudnosci. Z tymi dusznosciami to masakra nie umiem sobie miejsca i do tego katar jeszcxze. To o tym 3 usg w ciazy to prawda moze teraz jest lepiej moze nie w kazdym miescie ale ja przy pierwszym bylam w 2 na kase chorych i wszedzie mi powiedzieli ze jesli ciaza jest zdrowa to 3 chyba ze cos sie bedzie dzialo. Jak jest teraz nie wiem bo polecialam zaraz prywatnie do mkojego gin, on w pierwszej ciazy uratowal mnie i dziecko badszo o nas walczyl wiec ufam mu i nie zaluja ani zł, zreszta on pracuje w szpitalu w ktorym chce rodzic.
 
no te chłopy się wściekły bo mój też wspominał o bliźniętach :-)
natka gratuluję dwóch serduszek :-)
fusun fajnie że już widziałaś serduszko. trzymam kciuki żeby teraz było wszystko ok. musi być :-)
 
Claudia mii było tak duszno ale odkąd biorę magnez jest z tym spokój i serce też szybko już mi nie bije. Jutro mam rano wizytę u doktorki która będzie prowadziła moja ciążę.
 
reklama
Strasznie mnie na twarzy wysypały jakieś pryszcze choć normalnie nie mam problemów z cerą. Chodzę z włosami zarzuconymi na twarz :ninja2: Myślicie, że to może być po duphastonie? Miała któraś z Was coś takiego?
 
Do góry