reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Gina29ojej wspólczuje a Ty przechodziłaś już ? U mnie "tylko" zapalenie gardła w domu, dopadło i mnie
 
reklama
asia_9 ruch w ciąży to zawsze super sprawa o ile przebiega książkowo :) widzę, że mamy równolatków :)

Kleopcia faktycznie 12 luty ;-);-)
Co do ruchu wczoraj jak zapytałam o to mojego gin, to powiedział że dla niego jak najwięcej ćwiczeń, mam tylko pilnować tętna. Trafiłam też na super trenera (jego żona jest w 4 mce ciąży więc jest na bieżąco) i ułożył mi indywidualny super trening.
 
Ja mam termin na 17 ale rozpakujemy sie juz w 38 tyg w poprzednich dwoch ciazach mialm chodzic na joge ale mnie uziemili bo zagrozone ciaze
 
Calineczkaa ja w ogole nie mam wrazliwych piersi i zadnych innych obiawow

No to trzeba sie pochwalic. Wrocilam od lekarza i....
Piekny pecherzyk 1,38cm a w nim maciupenka fasoleczka 3,08 mm

Ale... mam jakiegos krwiaka w srodku obok fasolki, przepisal mi luteine dowcipnie i mam zakaz podnoszenia.
I jak ja mam to ogarniac jak moj Oli chce byc caly czas na rekach ;/
 
Oletka gratuluję fasolinki:-)
Też liczę na taki widok 17 marca;-)
Ja mam torbiel na jajniku, które może się sama wchłonie.
 
oletka86 jestem z pazdziernika 2015 i lekarz u mnie tez zdiagnozował krwiaka. Tez mam synka, na szczescie sam chodzi i raczej nie chce na rece. Mam bezwzględny zakaz podnoszenia czegokolwiek oraz nakaz lezenia (moge wstawać do łazienki i na posiłki) oczywiście dostałam rownież leki Luteine 100mg dopochwowo, duphaston 3x1, cyclonamine 3x1 oraz rutinoscorbin 3x1 (dwa ostatnie na wchłonięcie sie krwiaka a dwa pierwsze na podtrzymanie ciazy) jakbys miała jakies pytania to służę pomocą :)
 
reklama
Oletka gratulacje :-) ja mam w domu dwoch malych co chca ciagle na rece :-)mam nadziej na spokojna ciaze bo bedzie ciezko dzisiaj zrobilam kojeny test clearblue digital I pokazal mi 2-3 czyli 4-5 tydz :-)
 
Do góry