reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ewel witaj ja to cie kojaze z watku staraczek co prawda sie nie udzielalm ale czytalam na biezaco:-)
Calineczka ja nawet jeszcze u lekarza nie byalm :-)tak sie zbieram ale u mnie to tylko formalnosc potw ciazy kolejnym testem sikanym bedzie wiec mi sie nie spieszy
 
Calineczka u mnie pierwsze usg 12 tydz w zdrowej ciazy jak sie wkoncu wybiore to mnie skieruja wczesniej bo ja tez po przejsciach ale mysle pozytywnie przynajmniej staram sie:-)
 
Dziewczyny a też macie ból jak na okres? Bo ja mam ciągle tak jak by miał przyjsc

Witaj :) gratuluję
Teoretycznie też jutro jest data mojej @. I z kalkulatorów też wychodzi mi na 20.11 :) Co do bóli to od wczoraj mam wrażenie, że są częstsze. Dokładnie jak na @
 
Dziewczyny może uznacie to za śmieszne ale mi zarówno w pierwszej ciąży jak i tej na mdłości pomagały ćwiczenia. Teraz też od pon-pt chodzę na siłownie ( oczywiście zrezygnowałam z ćw na mięśnie brzucha i duże obciążenia). Kardio np. orbitrek działa na mnie zbawiennie.
Zapomniałam napisać wcześniej termin porodu mam piękny 01.11.12015 :szok:
 
Podobno te bóle okresowe, występują aż do porodu, w czasie w którym powinnyśmy dostać ostatni okres. Ale to też zależy, ja nie miałam żadnych bóli jak na okres, żadnego plamienia implantacyjnego, także reguły nie ma. Ale te bóle miesiączkowe są jak najbardziej prawidłowe.
 
Podobno te bóle okresowe, występują aż do porodu, w czasie w którym powinnyśmy dostać ostatni okres. Ale to też zależy, ja nie miałam żadnych bóli jak na okres, żadnego plamienia implantacyjnego, także reguły nie ma. Ale te bóle miesiączkowe są jak najbardziej prawidłowe.
W ostatniej ciąży obeszłam się bez plamień ale byłam na podtrzymaniu odkąd tylko test wyszedł pozytywny. Szczerze martwię się tymi bólami i na wszelki wypadek staram się jak najwięcej leżeć

asia_9 ruch w ciąży to zawsze super sprawa o ile przebiega książkowo :) widzę, że mamy równolatków :)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam termin na 05.11.2015 wg OM.
Ale z uwagi na to, że mam problemy z cukrem, pewnie będę miała cukrzycę ciążową, a wtedy trzeba się rozpakować do 39 tyg;-)
 
reklama
Do góry