reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Mamba 2008 mój kochany mąż jakby mógł toby nakleił sobie kartkę " moja żona jest w ciąży"hehe powiedzieliśmy najbliższym znajomym i rodzicom ;-)
 
A ja czekam aż zalicze wizytę i pierwsze usg wtedy dopiero powiem rodzinie o ciąży. Ciekawa jestem ich reakcji. Do dziś pamiętam jak powiedziałam o pierwszej ciazy to wszyscy byli w szoku ale w cale się nie dziwię bo młoda byłam.
 
Hej dziewczynki jak Wasze samopoczucie?ja w drodze do pracy. Kiedy mialyscie pierwsze usg? Czy są takie które będą miały dopiero ? Najlepiej chyba po 6 tyg jeśli chce już zobaczyć się serduszko.
 
Dzień dobry :)
Wreszcie się wyspałam...

ewel87 pierwszą wizytę mam 19.03 więc będzie to skończony 5 tydzień.


Zauważyłam, że zrobiłam się strasznie nerwowa. Czas na melisę...

Mam do Was pytanie. Nie wiecie może czy w ciąży można jeść Activie (dokładnie jogurt naturalny) ? W necie różne sprzeczne informacje znajduje
 
Ostatnia edycja:
Kleopcia pewnie ze można pić jogurty i aactivie chyba też. No właśnie ja Chyba chce iść na usg pozniej by zobaczyć serduszko nie chce się denerwować wcześniej....
 
reklama
Ja i tak się denerwuję, choć widziałam w poniedziałek pęcherzyk 10 mm z ciałkiem żółtym 3 mm. Teraz czekam do wtorku, liczę na pozytywne wieści i łzy wzruszenia;-)
 
Do góry