reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ewel ja biore 450 mg dziennie w poprzednich ciazach tez tyle bralam wogole magnez ma wlasciwosc uspakajajce :-)
Magnez – Twój ciążowy asystent - Ciążowy.pl
 
reklama
Ja mam chlopakow z maja ale dopiero w lipcu wyszlismy ze szpitala starsze dzieci sa z wrzesnia plus zimowych dzieci taki ze na lato juz sa odchowane a minus ze trzeba ubierac w te kombinezony w tym wozku zapakowane pod sam noc nie lubie:-)
 
Moj mlody jest z konca maja wiec wyszlismyz ze szpitala i zaraz bylo mega cieplo siedzielismy na ogrodze cale dnie wiec ten listopad tez bedzie ciezki chociaz patrzac na zime ostatnich lat to moze nie bedzie zle bo my myslac o zimie myslimy o takiej jak byla lata temu ZIMA=minus20 a przy takiej zimie jak te to spokojnie mozna robic male wypady z wozkiem :-) .
Na mnie juz tez dziwnie patrza ale mi strasznie brzuch wywala raz ze gazy :-). Dwa po prostu w ostatnim czasie przytylam a trzy no z racji ciazy tez sie powieksza. Ja sie juz nie moge doczekac jak tak za 2 miesiace bedzie juz typowy brzuszek ciazowy , sukieneczka ciazowa i lans na placu zabaw z mlodym hahahhsha
 
Moj mlody jest z konca maja wiec wyszlismyz ze szpitala i zaraz bylo mega cieplo siedzielismy na ogrodze cale dnie wiec ten listopad tez bedzie ciezki chociaz patrzac na zime ostatnich lat to moze nie bedzie zle bo my myslac o zimie myslimy o takiej jak byla lata temu ZIMA=minus20 a przy takiej zimie jak te to spokojnie mozna robic male wypady z wozkiem :-) .
Na mnie juz tez dziwnie patrza ale mi strasznie brzuch wywala raz ze gazy :-). Dwa po prostu w ostatnim czasie przytylam a trzy no z racji ciazy tez sie powieksza. Ja sie juz nie moge doczekac jak tak za 2 miesiace bedzie juz typowy brzuszek ciazowy , sukieneczka ciazowa i lans na placu zabaw z mlodym hahahhsha

Masz rację z tymi zimami. Z każdym rokiem coraz marniejsza. Ja najchętniej chodziłabym już w ciążowych jenasach bo jak mam wzdęcia to ledwo daję radę w swoje spodnie się zapiąć, nie mówiąc już o siedzeniu w nich... :szok:
 
Coś takiego znalazłam: "Już w pierwszym trymestrze ciąży możesz odczuwać lekki brak oddechu. Twój organizm musi bowiem teraz zaopatrzyć w tlen dwie osoby, do czego musi się najpierw przystosować. Oddychasz zatem głębiej i częściej, a Twoje naczynia krwionośne rozszerzają się, aby można było transportować jeszcze więcej tlenu. Ta faza przystosowawcza nie potrwa jednak zbyt długo i później wszystko wróci do normy" Ps. ja nie miałam lekkich duszności tylko się wręcz dusiłam. Ale przetrwałam :happy:

Dziewczyny a jak u Was z seksem jeśli mogę zapytać? ;-) Bo mi się bardzo chce ale jeszcze się boję.
 
Ester jak wszytsko jest ok to przeciwskazan nie ma do sexu:-) ja sobie w tej ciazy chyba odbije bo w poprzedniej zakaz mialam :szok:
 
Podobno można;-)Mi lekarz z kliniki powiedział, że nie ma udowodnionych medycznie przeciwskazań do seksu.
My nie uprawiamy "pełnego" seksu, ale mam orgazm, i jest on intensywniejszy, bo macica lepiej jest ukrwiona. mam nadzieję, że groszkowi nie zaszkodziłam.
Dzisiaj mam USG serduszkowe i boję się strasznie:baffled:
 
Witajcie. U nas noc kiepska - synek chory. Dziś musiałam lecieć zmieniać antybiotyk bo po Rulid wymiotował i nie chciał pic ani jeść. Bałam się by się nie odwodnił.
Zdrówka wszystkim choróskom.
Niestety mnie tez dopadło. zakatarzona jestem i gardło mnie boli.
Co do dentysty w każdej ciąży muszę coś zrobić bo mi zęby lecą.
 
reklama
co do sexu. Póki lekarz mi nie potwierdzi ze wszystko ok. wstrzymujemy się -poprzednia ciąza zagrożona i zakaz sexu- więc teraz muszę sprawdzic :-)
 
Do góry