reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dołączam i ja:)
Natalia, lat 21 z Krakowa. Pierwsza ciąża - 7 tydzień;) wczoraj byłam u ginekologa i nareszcie odetchnęłam że wszystko jest jak należy:)
Termin na 3 listopada:)
 
reklama
Mnie już kolejna osoba pytała się czy jestem w ciąży:-)
Masakra jakaś. Ważę 62 kg przy wzroście 162 cm, nie jestem jakiś grubas, tylko mam brzuszek, a raczej podbrzusze miałam od zawsze większe od góry brzucha. I czy przy takiej "urodzie" szybciej mi będzie widać ciążę?
 
Udało się.Młodego położyłam spać o 19.20 a sama poszłam o 20.00.I co z tego jak budzę sie w nocy albo od 4 nie śpie buuuu ;(
 
Witam:-)
Justyna ja mam tak ze zaczyna mi wypychac blizne I czuje przez brzuch ze macica jest wyzej :-) Ja tez mam male problem ze snem tzn nie moge zasnac a w nocy nie moe sobie znalesc dogodnej pozycji przez melise sisisum dodatkowo wiec wstaje I nie moge spowrotem zasnac nigdy tak nie mialam a I wczoraj serce mi zalopotalo ze dwa razy
 
48 mg kupiłam i 3 razy mam brać dziennie.
Tak powiedział że zwiększa się ilość krwi o czasami kobiety tak mają ale mówi że bardziej pod wpływem emocji tak u mnie się dzieje.
 
reklama
Dzień dobry :)

natalkuś Witaj :)

Czytając Was zaczęłam się zastanawiać jak to będzie urodzić pod koniec listopada. Poprzednio rodziłam w lutym, dwa miesiące zimna i później już wiosna. Długie spacerki. Sama nie wiem jak dam radę odprowadzać do szkoły mojego Starszaka z takim maleństwem w zimie.
 
Do góry