reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Stella ja codziennie budze sie o 4 bo chce mi sie jesc pic i siku ;) pozniej ciezko mi zasnac. Patrze ze nie jestem sama z ta bezsennoscia ;)
 
reklama
A mnie martwi bo jak się obudze i wstanie to szybko serce mi bije nie wiem czy to normalne czy za mało magnezu nigdy tak nie mialam
 
Jezu co za noc moj maly sie rozchorowal cala non placzu bo go uszy bolaly. Okropne jak siedzisz z cierpiacym dzieckiem i nic nie mozesz zrobic zeby pomoc. W nocy ciaza poszla na bok i trzeba bylo myslec o tym co juz jest na tym swiecie i pol nocy nosilam te moje 15 kilo bo chcial tylko do mamy. Jestem wykonczona. Za oknem piekna pogoda a my bedzoemy gnic w domu
 
Ale tu się wczoraj działo! Ja w pracy nie mam jak czytać a w domu też trzeba się dzieckiem zajmować. Ale teraz mam tydzień zwolnienia bo synek ma anginę, więc postaram się nadrobić.
Calineczka, anma wierzę, że tym razem Wam się uda!
Wgorocejwodziekapana współczuję wizyty u lekarza idioty :wściekła/y:

Ja rodziłam w połowie lipca i akurat świetnie się czułam. Dzidziuś miał 2 tyg a ja już całymi dniami przesiadywałam z nim na działce bujając się na hamaku. I objadałam się czym chciałam. Brzoskwinie, pomidory. I nic się małemu od tego nie działo. Właśnie ten listopad mnie martwi bo co tu robić z takim maleństwem zimą. Na dworze się nie posiedzi, choróbska się szerzą.

Też jeszcze nie mam żadnych objawów, co mnie trochę martwi. Wręcz jak mama290 mam więcej energii niż normalnie.

Z leków póki co biorę Euthyrox, Bromergon, Femibion, D3, DHA. Zanim zaszłam w ciąże brałam tego więcej ale teraz na własną rękę z części zrezygnowałam (Castagnus, Neurovit, B6, E) bo bałam się zaszkodzić. Zobaczę co jutro lekarz powie.
 
Ewel, ja z kolei mam jakieś dusznosci i brakuje mi powietrza, muszę brać głębokie wdechy, nie wiem, czy to przez nerwy, czy przez ciązę.
 
staram sie nie spinac :-)ale mam objaw macica sie powieksza :-) no wow w srode ide do lekarza niech mi zrobia scan tak dla spokojnosci:-)
może zadam głupie pytanie ale jak sprawdzić czy macica się powiększa?

Jezu co za noc moj maly sie rozchorowal cala non placzu bo go uszy bolaly. Okropne jak siedzisz z cierpiacym dzieckiem i nic nie mozesz zrobic zeby pomoc. W nocy ciaza poszla na bok i trzeba bylo myslec o tym co juz jest na tym swiecie i pol nocy nosilam te moje 15 kilo bo chcial tylko do mamy. Jestem wykonczona. Za oknem piekna pogoda a my bedzoemy gnic w domu

to współczuję... z uszkami nie ma żartów ja poszłabym do lekarza bo ból może nawracać

Witam witam z rana... odgrzebałam moją kartę ciąży z 2010 roku i jakich ja ciekawych rzeczy się naczytałam :-) a najlepsze jest z wagą w trzynastym tygodniu (bo dopiero wtedy miałam założoną kartę) ważyłam 50 kilo a w 39 (ostatnia wizyta przed porodem) ważyłam już ponad 85 kilo:szok: chociaż nie wiem czy to nie jakaś pomyłka bo ja zawsze byłam święcie przekonana że przytyłam w ciąży 20 kilo... a co do lekarzy... u nas są dwie poradnie K na nfz w jednej przyjmują praktycznie wszyscy lekarze którzy pracują też w szpitalu łącznie z ordynatorem który jest podobno super- i ja tam byłam ale gabinet jest tak obskurny i nieprzyjemny nie ma nawet parawanu żeby się spokojnie przebrać i przygotować do badania dlatego zrezygnowałam a w drugiej przychodni pracują lekarze z których trzeba wszystko na siłę wyciągać i do tego nie pacują u nas w szpitalu ale za to miejsce bardzo komfortowe i super położne. Szkoda że mój lekarz ze względów zdrowotnych przyjmuje tylko prywatnie... ale myślę że i tak się do niego zapiszę na usg genetyczne i połówkowe
 
Calineczka mam to samo głównie rano w serce bije szybko i muszę nabierać powietrza właśnie jadę do lekarza i mu o tym powiem ciekawe co powie. Napisze jak wyjdę;)
 
dzień dobry ja właśnie robiłam test testów ciążowych i wyszło dziwnie :) Jestem jeden dzień przed terminem miesiączki. Wczoraj bobo test pokazał drugą mocną jasną kreskę. Dziś bobo pokazał cień ale chyba coś z nim nie tak bo kreska kontrolna też była jasna bardzo. Pink test pokazał grubą widoczną ale jaśniejszą od kontrolnej drugą krechę a pre test mocny cień. Czyli już chyba nie powinnam mieć wątpliwości? :)
Jeszcze mam dwa bobo testy bo byla mega promocja w superpharm ;) zużyje je pod koniec tygodnia jak będe po terminie. Wiem wiem zamiast iść na betę robię milion testów, zobaczę pod koniec tygodnia jak dalej będą blade to się wybiore kontrolnie na jedną ale oby nie.
Znów dziś piękny dzień a ja ide na 9 h do pracy a później dentysta, ciężki dzień :/ Objawów dalej nie mam, kawa mi smakuje, też się dziś budziłam ciągle w nocy i spać nie mogłam hmmm
 
Ja też miałam silne duszności ale po I trymestrze przeszły. A na nerwy meliskę możesz pić. Podobno jest całkowicie bezpieczna w ciąży i pomaga na mdłości.
 
reklama
Ja wogóle żadnych objawów nie mam, zero zgagi, częstego siusiania, mdłości. Tylko mam wrażenie, że szybciej się męczę.
Martwią mnie te piersi, są cały czas tak samo małe i obwisłe:-)Myślałam, że choć trochę podrosną.
Ewel, takie są uroki ciąży, jak widać, w ciąży serce pompuje więcej krwi i możemy odczuwać chyba takie dolegliwości.
 
Do góry