reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Coś takiego znalazłam: "Już w pierwszym trymestrze ciąży możesz odczuwać lekki brak oddechu. Twój organizm musi bowiem teraz zaopatrzyć w tlen dwie osoby, do czego musi się najpierw przystosować. Oddychasz zatem głębiej i częściej, a Twoje naczynia krwionośne rozszerzają się, aby można było transportować jeszcze więcej tlenu. Ta faza przystosowawcza nie potrwa jednak zbyt długo i później wszystko wróci do normy" Ps. ja nie miałam lekkich duszności tylko się wręcz dusiłam. Ale przetrwałam :happy:

Dziewczyny a jak u Was z seksem jeśli mogę zapytać? ;-) Bo mi się bardzo chce ale jeszcze się boję.
Ester dzięki:)).no właśnie chyba normalne:-)
Podobno można;-)Mi lekarz z kliniki powiedział, że nie ma udowodnionych medycznie przeciwskazań do seksu.
My nie uprawiamy "pełnego" seksu, ale mam orgazm, i jest on intensywniejszy, bo macica lepiej jest ukrwiona. mam nadzieję, że groszkowi nie zaszkodziłam.
Dzisiaj mam USG serduszkowe i boję się strasznie:baffled:
Trzymam kciuki kochana na którą masz?

Seks... U nas nie ma nic odkąd wiem o ciąży jakoś nie mam checi
 
reklama
Dziewczyny, myślicie, że jak biust do tej pory mi nie urósł, to już wcale nie urośnie?Bo przecież na samym początku on nabiera ciała:-)
Sorry, może za głupie pytanie, ale tak mi się pomyślało:rofl2:
 
Calineczka biust moze rosnac proporcjonalnie do brzucha przygotowuje sie o karmienia to nie tak ze raz dwa I urosnie na to trzeba czasu ozniej po porodzie tez powinnien sie zaokraglic ale to wszytsko zalezy jakie sie ma ja zawsze mialm male a w ciazy potarfie przeskoczyc z A do D jak koncze karmic to spowrotem mam A nic mi nie zostaje:-)
 
Ja się chyba wstrzymam z przytulaniem do wizyty u lekarza. W pierwszej ciąży sobie nie odmawiałam ale teraz podczas starań miałam tak, że w ostatnim tygodniu cyklu miałam po seksie plamienia. Lekarz mnie badał na różne sposoby: cytologia, wymazy ale wszystko wychodziło ok. Mówił, ze to może przez mój za wysoki poziom estradiolu i że seks nie szkodzi ale jakoś tak się zraziłam, boję się tych plamień.
 
reklama
W goracej.. ja jutro ide do lekarza ale to tylko fromalnosc tzn ja mowie ze jestem w ciazy a lekarz to wpisuje w wsystem ale ze wzgledu na moje przeboje skieruje mnie odrazu do szpitala tylko to sie troche rozciagnie w czasie
co do strat to okolo 15 przez 10 lat z tym ze ostania w czerwcu blizniacza
 
Do góry