reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

My wlasnie wrocilismy z grilla u znajomychy bylo super tylko ze mam mega zgage po kielbasie ...
Mama290 ja mam taki regal z ikei i jest super mala ma tam klocki lalki etc a o gory kdiazeczki i kredki poukladane w podlach....
Moj stanik to 80D i musze kupic wiekszy bo mi cycki wychodza a ja nie cierpie bluzek z kolnierzykiem ja musze miec dekold bo sie dusze ....
Corcia poczula sie dzis lepiej nadal podaje jej nurofen goraczki nie ma ale i checi na jedzenie tez , wazne ze duzo pije .... ok lece spac bo jutro pobudka 7:40 ...
Dobranoc :-)
 
reklama
Urlop na żądanie to 3 dni w roku ale Kasia pisala ze w tej firmie nie da się... Bo pow ze znajdą kogoś innego na miejsce męża...

Mama regał super :)) co do stanika to nie wiem gdzie go kupić myślę juz o tym do karmienia. Widziałam na baby ono ale nie ma rozmiaru dla mnie same jakieś małe.... :-) dziś mam wizytę u doktorki pod wieczór ale po usg jestem świeżo wiec bez stresu:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
cześć dziewczyny
ja już z kawką siedzę, dzieciaki już oczywiście na nogach. Dziwne to bardzo, bo w roku szkolnym dobudzić ich nie można a weekendy lub np. teraz wakacje o 7 już latają ...... no nic, w ciągu dnia zrobię sobie drzemkę.
c o do piersi, ja zawsze miałam duże, teraz są jakby bardziej jędrne, no ale bez stanika sięgają do pępka prawie i bujają się na wszystkie strony :-) ostatnio kupiłam rozmiar wiekszy czyli 80 f. ale jakoś nad tym nie ubolewam. Przytyłam 2,5 kg a czuje się wielka i ociężała i zauważyłam pierwsze rozstępy!! ale to już 3 ciąża i oczywiście niczym się nie zmarowałam.
Katarzyna92 już któraś z dziewczyn pisała, mężowi nalezy się 14 dni opieki nad członkiem rodziny. Zwolnienie takie wystawia lekarz rodzinny.
widziałam, że robicie już zakupy dla maluszków, ja póki co narazie się rozglądam i wszędzie pelno różu a nie chce żeby córcia była różowa. wiem,że to się zmieni, bo kilka koleżanek też sie zarzekalo, że córki nie ubiorą w różowy kolor a teraz chodzą od stóp do głów różowe. Moja dziunia ma narazie białe body w turkusowe motorki ;-)
 
Hej ale mialam koszmarna noc! Obudzilam sie w nocy na siku, próbując się przekrecic i wstac zlapal mnie mega klujacy bol w pachwinach i bardzo nisko w podbrzuszu. Byl tak mocny az mi sie goraco zrobilo. Mąż mi podal dwie nospy i leżałam na boku wtedy nie bolalo. Do lazienki wstac musialam. Po nospie to ciagniecie rwanie czy klucie bylo slabsze ale dalej bylo. Caly czas sprawdzalam czy nie plamie... ale nic z tych rzeczy a bol byl zlokalizowany raczej nie tam gdzie dzieci. Stwierdzilam ze to pewnie wiezadla i staralam sie usnac. Jak lezalam na boku nie bolalo. Sen byl przerywany i nerwowy czy dalej boli czy plamie itd... obudzilam sie rano i bol dalej byl poszlam do łazienki. Zrobilam z wielkim trudem kupe (pierwsze zatwierdzenie bo po 3dniavh) i jak udalo mi sie to bol praktycznie ustąpił. Czyli ze ta kupa powodowala tak bolesny ucisk na dol brzucha i pachwiny? ?? Nic z tego nie rozumiem.
 
Ewel - spróbuj staniki alles - fajne są i w sumie możnaby już karmnik, bo po porodzie piersi najpierw są meeeega ale jak się ustabilizuje to plus minus takie jak teraz, czyli większe niż przed ciążą ale nie aż takie.

Sylka - ja myślę że to mogło być od braku wypróżnienia, bo wszystko pościskane w brzuchu, a już nie raz widziałam u starszych osób zwł. bóle brzucha przez to. Musisz dbać o dietę(w sensie błonnik te sprawy), nie dopuszczać do aż 3 dni, a w razie co czopki glicerynowe zapodać - w ciąży to częsta przypadłość, a parcie nam nie pomaga.

Ja w sob byłam na jagodach bo mi się do lasu mega chciało, ale zbieracz ze mnie żaden - w skłonie rąbał mnie kręgosłup w a przysiadzie brzuch ehhh. a dyszę jak ciuchcia.
ale dziś pierogi z jagodami i poziomkami mniammm:tak:
 
A ja zjadłam śniadanie,. Wypiłam kawkę, szykuje córkę i zaraz lecę z nią do Szkoły a ja do pracy :/ ale myślę że jeszcze tydzień, dwa i kończę z ta praca.
Milego dnia Dziewczyny :)
 
Czopkow w ciąży nie można. Ale faktycznie juz mnie nic nie boli wiec musialo to być to. Rany przestraszylam sie nie na zarty :/ pierwszy raz mam zatwardzenie w tej ciąży i to z takim skutkiem. Masakra ;/
 
Sylka ja tez cierpię na atrakcje toaletowe skurcze w pachwinach mnie łapią takie ze mnie zaprowadza do parteru wczoraj nalazilam sie i mnie złapało to musiałam na podlodE poleżeć ale zawsze mnie łapie z tej samej strony
Jak cie tak meczy to moNa wziasc taki syrop zapytaj lekarza na wizycie bo nie wiem jaki w Pl jest odpowiednik on nie dział gwałtownie tutaj duO osób bierzesz go po porodzie naturalnym zeby sie nie męczyć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sylka kup sobie może błonnik ja kupiłam i dodaje do mleka jak jem płatki z mlekiem albo czasami sam podjadam bo to taki w chrupkach i mi pomaga.
Kiedy Twoje usg?
Anulk@ spróbuję poszukać na necie takich staników dziękuję.

Dziewczyny które mają dzieci pewnie wiedzą ale czy myślicie że po porodzie w szpitalu i w domu takiemu niemowlakowi trzeba włożyć 2 warstwy typu np body z krótkim plus pajac z długim?
Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ale na prawde takie az skurcze od zatwardzenia? Do tej pory mialam prędzej biegunki. Ale chyba czas na blonnik itp. Eh okropna noc :( Ewel polowkowe w czwartek.
 
Do góry