reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Kasia myślę że będzie ciężko bo muszą być jakieś wskazania chyba typu nie wiem jesteś po szpitalu czy coś...zalezy od lekarza może rodzinny się przychyli i wystawi

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
dziewczyny, a ja od wczoraj niee zalagladalam a tu takie rozmowy mnie ominely :-)
ja sobie pozwalam zjesc w ciazy , w szczegolnbosci jak na weekend maz przyjezdza, to jakas pizza, w niedziele lody czy kawa mrozona jakies ciasto, w ciagu tygodnia staram sie jesc mniej, ale i tak kolacje, czasm cos slodkiego jadam a tendencje mam , bo i niediczynnosc taerrczycy rowniez robii swoje
ja tez mam nadzieje ze 90 nie przekrocze :-( a moja waga najlepsza to 60-63 przy zwroście 164 ale ciezko mi ja utrzymac niestety. w ciazy startowalam z 69,5 :-(
 
Ostatnia edycja:
hej :-) noooo ja biję rekordy w wielkości biustu. przed ciążą miałam 75 E a teraz giganty. wyglądam jak potwór. jak mi się będzie chciało to zrobię sobie zdjęcie i wrzucę. a i wyobraźcie sobie ile staniki kosztują
 
Miniaaaa niektóre robią sa takie cycki a ty masz naturalne :)
Kasia jak masz normalnego lekarza rodzinnego to powinien spokojnie wystawić l4
 
Mama no właśnie nie bardzo mam normalnego ale zadzwonię do znajomej położnej może mi coś załatwi bo M się strasznie upiera ja nie koniecznie ale jak znowu będę go potrzebować to nie dostanie wolnego:(
 
aaa bym zapomniala gratuluje syneczkow :-)

kasia a iuTwojego meza w firmie nie mozna brac ewentualnie urlopu na zadanie ? zawsze to cos, chociaz wiadomo 1-2 dni to malo....
 
Jak bylam w szpitalu po poronieniu i miałam łyzeczkowanie mąż poprosił o zwolnienie to lekarz pow ze z jakiej racji chodzę przecież jestem sprawna i nie dostał mój mąż... Wiec zależy dużo od lekarza

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dddmala kochana firma mojego M jest tak głupia ze szkoda gadać powiedzą mu ze jak znajdziesz kogoś kto za ciebie przyjdzie to dostanie i to działa na takiej zasadzie...
 
Do góry