reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Zresetowalam wagę bo mi coś pomiar nie grał. I z 59 zrobiło się 62. I na taką wagę faktycznie się czuję. Czyli plus 7kg. Matko!a niby sie pilnuje. No takie geny. Ciotka tyla po 30 a mama z siostra po 8-12.
 
Hehe no.facet to się.cieszy. A ja mam dość mojego ogromnego biustu, pomniejszyla bym go chętnie o przynajmniej 3 rozmiary. Mi po poprzedniej ciąży został jaki miałam w ciąży nie wrócił do poprzedniego rozmiaru, oby teraz tak nie bylo
 
Ja myślę, że nie ma opcji nie mieć nowego stanika i ja już od ponad miesiąca mam nowy dwa rozmiary większy. Pod koniec ciąży kupię znów ale już do karmienia.
Mi się podoba teraz mój biust a niestety po pierwszej ciąży mi zmalał w stosunku do tego jaki był przed...

Claudia ja w pierwszej ciąży od 25 tygodnia do końca przytyłam tylko 4 kg.
 
U mnie w rodzinie tylko ja tak mialam ze mi biust większy został. Marzę o rozmiarze D . Duży biust dodaje tylko niestety kg na wadze i wieczne wkurzanie się w szukaniu odpowiedniego stanika
 
U mnie w rodzinie tylko ja tak mialam ze mi biust większy został. Marzę o rozmiarze D . Duży biust dodaje tylko niestety kg na wadze i wieczne wkurzanie się w szukaniu odpowiedniego stanika

Ja mam średni biust (65 F teraz) i taki chciałabym by został. Ale pewnie nie zostanie.
A jak jest problem ze znalezieniem stanika to trzeba szukać w sklepach które mają rozmiary aż do k i obwody od 60. Raz się skorzysta z pomocy braffiterki a potem można nawet na necie zamawiać.
 
No właśnie jak pojadę do pl to chyba pójdę do takiej babki by mi idealnie dopasowala, już dawno powinnam iść. Bo teraz ogólnie to mam 75 FF. Bo w uk to.u mnie nie ma takiego sklepu z sama bielizna. I kupuje w debenhams bo tylko tam mają takie rozmiary :/
 
reklama
nooooo to dziewczyny nie chcę się licytować ale ja 2 tygodnie temu kupowałam stanik rozmiar 75 GG więc do porodu chyba będę miała ZZ...
ja przez to że biust mi tak urósł to wyglądam jak potwór. brzuch mały a cyce jak donice
 
Do góry