reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

jestem juz po wizycie, doktor powiedział "ma pani grzyba że hej :-)" dostałam nystatyne czy coś takiego.
no i mam łożysko przodujące - zero dźwigania, seksu i ogólnie to leżec i odpoczywać. trochę się zmartwiłam ..... może sie to jeszcze zmienic ale mam sie oszczedzac :-(
no i bedę miała córkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurcze jesteśmy w szoku :-) prawodopodobnie będzie Karolinka :-)
 
reklama
Gosik i gratuluje i wspolczuje łożyska ale i tak bardziej gratuluje :) nystatyna szybko pomoze. A zalecen dr na prawde sie trzymaj i baaardzo oszczedzaj a wszystko bedzie super :)
 
Gosik uwazaj na lozysko jest jeszcze wczesnie moze sie podmiesie a jak nie to ostroznie duzo odpoczywaj nic nie dzwigaj nawet zakupow malo chodzeniamlekkie spacerki. Lozyska przodujacemlunia sie odkleiac. Ja jestem po takiej ciazy i porodzie. Dzidziusiowi takie lozysko absoplutnie niemzaszkodzimale musisz na siebie uwazac
 
Katarzyna nie trzymaj nas w niepewności czekamy na wiadomości z usg:)
Gosik gratulacje córci.
Moje dziecię leniwe dziś 2 ruchy..

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ewel e tam leniwe matka malo czuła :p na pewno brykalo ci pol dnia tylko ma tyle miejsca ze dwa razy udalo sie tylko wcelowac zebys poczuła ;)
 
Tylko dwa dni temu czułam tych ruchów dużo więcej no nic musiało się jakoś inaczej ułożyć...

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Mój Tz dziś pierwszy raz poczuł ruchy dotykając brzucha ale musiał się skupić ;) i tez nie każdy ruch wyłapal ale i tak super hehe moja mała się dziś dość sporo kręciła
 
reklama
Hej dziewczęta troche poczytalam o waszych mężach i mi troche lepiej takie to wszystko prawdziwe:-)
A lepiej mi bo dzis mialam zły dzien taki pod tytułem ".
zaraz się rozpłacze". Dawno tak nie mialam jakies przesilenie wszystkiego naraz.
Stresuje sie bardzo brzuch mnie pobolewa taki jest naciagniety, a tu tej wizyty u gina nie ma bo mi tą prowadząca kazali zmienic i odwołali ze wzgledu na jej zwolnienie. I jeszcze nie znalazlam nikogo jak juz lekarz w lux med ma dobra opinie to za chiny ie ma terminów a pozostali maja do dupy opinie a ja nie chce takiego prowadzącego:( i sie mega stresuje tym wszystkim ze przeciągam i nie moge znalezc nikogo wartego swieczki a ostatnią wizyte mialam gdzies 17.05. to kawał czasu...połówkowe dopiero 15 lipca no nic musze cos zadzialac ale dzis mi sily opadły same smutne dzis wiadomosci.No widocznie taki dzien sie nawarstwiło.

A to ze mnie tak kłuje w dole brzucha tak jakby mi ktos igły wbijał tak w samym samiusim dole to cos niepokojącego moze byc?Nie wiem troche bół jakby zapalenie pechęrza ale nie do konca nie wiem kłuje tak co jakis czas ...Ogólnie z natury nie panikuje w takich sprawach ale chyba dzisiejszy wewnętrzny niepokój zawazyl na wszystkim.

Ale ciesze sie ze u Was dziewuszki badanka ok i dzidzie też gratulacje;)
A grzybek na pewno niedlugo zniknie:):):)
 
Do góry