reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
A ja normalnie chodzę do łazienki, nie miałam nawet tak, że chodziłam częściej. Jak dużo wypije to wiadomo - chodzę, jak mało to rzadko.
Przed chwilą próbowałam zjeść jajecznice z cebulką, na którą miałam chęć już od 2 dni, ale niestety nie posmakowała mi :( to samo mam z pieczywem ciemnym, z ziarnem, itd, nie mogę, na wymioty mnie zbiera, a tak lubiłam. Teraz tylko pszenne jestem w stanie zjeść. Ehh :)
 
Mnie tez to sikanie meczy wstaje nawet po 5 razy w nocy. Moze mam jakies zapalenie pecherza bo tak czesto to w 9 miesiacu sie lata :/ Pofarbowalam wlosy i malo nie zeszlam :( rozjasnialam po 50 min spuchla mi twarz i bylam czerwona jak burak spuchly mi tez dlonie i piekly Widac rozjasnianie nie jest dla mnie w ciazy normalnie mam uczulenie ale teraz to juz byla masakra. Slabo mi bylo mdlalam i to byl ostatni raz. Teraz sie modle by to dziecku nie zaszkodzilo.
 
Hej dziewczyny.
Wlasnie po usg miedzy 11 a 14 tygodnia kiedy macie miec następne? Bo mi doktorka wczoraj pow ze w 19 tygodniu a czytalam ze nastepne wlasnie powinno byc miedzy 18 a 22 tygodnia.
Czy juz macie je umowione?

Jakie plany na dzis?
Sylka udanej imprezki tam dzidziolki beda tanczyc pewnie w brzuszku:-)
Ja dzis dzien kulinarny musze cos ugotowac na kilka dni zeby bylo z glowy. Potem jakis spacer bo juz mieszkanko ogarniete z meza pomoca.

MILEGO DNIA
 
Hej:)
Mi lekarz mówił że między 18 a 20 tygodniem najlepiej ale jeszcze w poniedziałek się go dopytam bo ja jeszcze w 20 tygodniu muszę się wybrać na echo serduszka więc będą mi potrzebne kolejne skierowania:) A wtedy będę załatwiać terminy:)

Ja dzisiaj aktyny dzień mieszkanie ogarnięte zaraz jakiś obiadek a później wypad do galerii:)
 
Dziewczyny też tak macie że po skończonym 12 tygodniu latacie częściej do wc bo ja od wczoraj zauważyłam że moja częstotliwość się zwiększyła...:(
u mnie też, ale to dobrze, w drugim trymestrze ciąży będziemy musiały się z tym zmierzyć w związku z intensywnym procesem filtracji nerek
 
reklama
Do góry