reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
No wlasnie to tez moje pierwsze i mam miec tylko dwa dlatego pytam. Ja mieszkam w Doncaster, to okolice Sheffield. Nie dostalam folderu, mam tylko 1500 ulotek z jakimis informacjami i voucherami i forme do wypelnienia do jakiegos clubu dla mam, kt wysyla Ci jakies probki. Jeszcze tego nie przegladalam, a co Ty np masz za darmo? Mi polozna powiedziala, ze wszystko teraz sie wypelnia w komputerze i nie daja juz tych folderów, ale to chyba od niedawna. Niezbyt zadowolona pani polozna z tej formy bo to starsza babka srednio sobie radzila z kompem. Pamietam, ze moja siostra jeszczejakis czas temu miala ten folder.
 
Wiolinka jak masz tak napisane to pewnie ci zrboia norma sa dwa trzy I tyle :-)Holcia basen silke joge mam za darmo znizke na pociag jak wypelnie jakas tam forme
Nikka to bardzo ciekawe bo w koncu zadko sie zdaza zeby miec cos podwojnego co powinno byc pojedyncze:-)
 
Dziewczyny też tak macie że po skończonym 12 tygodniu latacie częściej do wc bo ja od wczoraj zauważyłam że moja częstotliwość się zwiększyła...:(
 
Hej!

Ja z sikaniem nie mam problemu. Kilka nocy powstawałam raz na sikanie koło 8 tygodnia. Teraz sikam już mało- chyba tak jak przed ciążą.
W pierwszej ciąży też nie miałam z tym problemu. Wstawałam dopiero w ostatnim miesiącu po razie więc nie tak źle. Ale ciężko było wstawać- każda kość bolała i ten brzuchol wielki...eh...ostatni miesiąc jest masakryczny taki człowiek gruby i nieporadny :)

A sery pleśniowe ja jadam choć nie raz ktoś w rodzinie mi zwracał uwagę. Ale zawsze czytam etykiety i jadam tylko te pasteryzowane więc wiem, że mogę. Na pewno nie ma co kupować takich na wagę- tych naprawdę niebieskich :)
Ale te pakowane w 99% są pasteryzowane- przynajmniej w Polsce
Podobnie mozarella i feta.
A jak się ma wątpliwości to można sobie zrobić grzanki w piekarniku. Listeria i toksoplazmoza giną w temp 60 stopni bodajże.

Ja się dziś czuję jak nie w ciąży. Super. Mam energii za trzech
 
Katarzyna ja miałam cały czas podobnie z częstotliwością, a teraz od paru dni zauważyłam, że nawet udaje mi się noc przespać bez wstawania co wcześniej było niemożliwe. Ale czytałam, że w 13 tygodniu macica unosi się
nad spojenie łonowe i przestaje uciekać na pęcherz. Oczywiście potem jak znowu się powiększy to częstotliwość wizyt w łazience znowu się zwiększa.
 
Ja w poprzedniej ciąży to od początku często latałam i w nocy też wstawałam a teraz aż się zdziwiłam że na początku prawie jak normalnie a teraz co chwilę pomimo że też nie pije co chwile...
 
holcia, mama290 widać po naszych przykładach, ze w UK jest różnie z opieką - nie ma jednego systemu na cały kraj. Zawsze są jakieś różnice. Zresztą w Polsce też nie jest jednakowo. Nie wierzę w to. Ja nic nie wypełniam przez kompa i wszsytkie dane mam w tej mojej księdze ciąży, na piśmie tradycyjnie i już. :-) I tak jak mówiłam jestem już zapisana na dwa kolejne USG a to nie koniec.Mają być nastepne.A że kolejki kosmiczne to trzeba sie zapisywac z duzym wyprzedzeniem.W mojej miejscwości jest jeden szpital.Duzy ale jeden.
 
Ja to tyle sikam ( nawet jak nie piję ) , ze najchętniej to bym taki przenośny kibelek ze sobą nosiła.Szkoda, że jeszcze czegoś takiego nie wymyslili. ;-)
 
reklama
Dziewczyny też tak macie że po skończonym 12 tygodniu latacie częściej do wc bo ja od wczoraj zauważyłam że moja częstotliwość się zwiększyła...:(
ja mam tak od około tygodnia, ze sie budze 1-2x w nocy i musze isc. a jak dojde to sie okazuje ze wcale tak duzo mi sie nie chcialo...
Ja to tyle sikam ( nawet jak nie piję ) , ze najchętniej to bym taki przenośny kibelek ze sobą nosiła.Szkoda, że jeszcze czegoś takiego nie wymyslili. ;-)
sa pieluchy dla doroslych ;-)

a ja mam zachcianke ze az sie wstyd przyznac hehehe mam dzis meeega ochote na chleb ze smalcem :D
 
Do góry