reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja dzis wybylam na zakupy jedna wielka poarazka nic ciekawego kupilam tylko majty I staniki w h&m jezeli chodzi o spodnie to nawet nawet getry czarne tez sa niczego sobie ale cala reszta beznadziejna ludzi pelno I kolejki masakryczne dostalam wyniki papa mam 1:3368 wiec jest dobrze przynajmniej jedno z glowy wydymalo mi brzuch I czuje sie grubo kupilam farbe ta prodigy zobaczyny jak to zadzila na moje wlosy
 
reklama
Mama też byłam dzisiaj w h&m ale jak szybko weszłam tak szybko wyszłam bo ja nienawidzę chodzić po sklepie jak jest masa ludzi więc nawet nic ciekawego nie zdołałam zobaczyć:) Ale jestem dumna po miesiącu w końcu kupiłam baletki ale nie w takim kolorze jak chciałam ale może przeżyje;)
Mnie mąż dziś przegonił po połowie miasta już mam dość...
 
grrr ja nienawidzę centrów handlowych, wiekszość rzeczy kupuję przez internet,chociaż wiadomo,że lepiej dotknąć i przymierzyć. ale na myśl o tłumie ludzi robi mi się słabo, i to dosłownie :/
 
Ja dlatego jutro na zakupy sie wybieram bo w niedziele wyludnienie. Tyle tylko, ze u nas w miescie wszystkie sklepy pozamykaly maternity, zostal chyba tylko h&m a i tam tylko ze 3 wieszaki. No i jeszcze mothercare, pojade jutro i zobacze. Jak bedzie lipa to trzeba bedzie sie online zaopatrzac
 
Hey dziewczyny mam pytanie czy miałyśmy robione juz badanie przepływów to ZD czy jakoś tak? Bo słyszałam że to się robi dopiero po 20 tygodniu ciąży. ?
 
Mi babeczka robiła na genetycznym jeśli dobrze widziałam ale wiedzieć będę w przyszłym tygodniu...
Ja na necie wyczytałam że robi się między 11-13 tyg właśnie na genetycznym i później dopiero po 26 tygodniu
 
Hej dziewczyny. ;)
Będziemy mieli synka, pokazał pisiorka.
 

Załączniki

  • 1431251040715.jpg
    1431251040715.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 42
Ja za tydzien we wtorek kolejna wizyta i umowie sie na polowkowe tak spoko teraz na wizycie bedzie 17 tydzien to za 4 tyg 21 na polowkowe :-) czas leci ale zawsze jakos tak im blizej wyzyty tym mam wiekszego stresa
 
Hey dziewczyny mam pytanie czy miałyśmy robione juz badanie przepływów to ZD czy jakoś tak? Bo słyszałam że to się robi dopiero po 20 tygodniu ciąży. ?
Ja miałam robione teraz na usg między 11 a 14 tygodniu przy następnym usg czyli między 18 a 22 tyg jest badany przepływ łożyska nie pamiętam jak się nazywa ale można poszukac
 
reklama
Do góry