reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Sylka ja mam czasami takie kłucie ale max po półtorej godziny samo przechodzi zresztą ja na każdy ból stosuje leżenie...
 
reklama
Natalkuś ja też na początku schudłam 2 kg, ogromnie mnie to przeraziło bo bez tego miałam sporą niedowagę, ale ostatnio zaczęłam powoli nadrabiać. Ty też się nie martw i na Ciebie przyjdzie pora :-)

Katarzyna ciągle nie mogę zrozumieć, że jeszcze można trafić na takiego lekarza. Przez takie zachowanie tylko się człowiek niepotrzebnie stresuje, a wiadomo, że w naszym stanie nie jest to dobre. Całe szczęście, że chociaż potwierdził, że nie widzi nic niepokojącego. Bądź dobrej myśli na pewno wszystko będzie dobrze

Anushka89 witaj:-) jesteś po przejściach podobnie jak ja. Musimy być dobrej myśli. Mi niedawno lekarz zmienił duphaston na luteię. Nospe bierzesz codziennie? Mi zalecił doraźnie gdyby mnie bardzo bolało podbrzusze lub gdybym czuła napięty brzuch


Alergia mnie meczy na te cholerne trawy. Czy ktos tez ma taki problem?
madzius też jestem alergikiem (pyłki drzew i roztocza). Byłam na konsultacji u alergologa w zeszłym tygodniu i przepisał mi Claritine plus Buderhin. Powiedział, że to są leki starsze i raczej bezpieczne. Ale nie ma w 100% bezpiecznego leku na alergię w ciąży, dlatego biorę tylko jak mi wyjątkowo daje w kość. Na szczęście brzoza już przestaje pylić. Z roztoczami jest większy problem bo czasami w nocy jak się obudzę to potem zasnąć nie mogę bo tak kicham, a z nosa to się ciurkiem potrafi lać :-(
 
Dziewczyny - jeśli któraś nie wie a chciałaby skorzystać wklejam link do programu - badania antygenu HPA-1a (konflikt płytkowy), które można zrobić bezpłatnie do 20 tc
Strona główna
Ja o programie dowiedziałam się od swojej gin - jestem zapisana na przyszły tydzień.

Też miałam pytać Was o ten program. Mi powiedziała o nim koleżanka. Zastanawiam się czy w przypadku nieprawidłowego wyniku te dalsze badania są również bezpłatne? Z tego co czytam trzeba na nie jechać do Warszawy
 
Mi lekarz powiedział, że może się coś takiego przytrafić, bo kolka jelitowa to częsta przypadłość u ciężarnych. I gdyby się pojawiła to kazał brać nospe.
Przypuszczam, że to może być takie podobne odczucie jak przy ostrych zaparciach, takie mocne kłucie i wrażenie, że wszystko w środku chce się poskręcać. Miałam coś takiego kilka razy w życiu ale jeszcze przed ciążą
 
Moja wizyta super. Lekarz rewelacja.
Dzidziuś piękny :)
6, 5 cm, starszy o 4 dni, fałd karkowy 1, 3, przepływy żylne prawidłowe, kość nosowa jest, organy, mózg prawidłowe, brak widocznych wad. Tętno 158.
130 zł za wizytę więc nie tak źle.

Najgorsze jest to, że namówił mnie na test PAppa a ja jestem przeciwna temu badaniu jak nie ma wskazań. Może się jeszcze wycofam- zobaczę.
Boję się, że zrobię i wyjdzie podwyższone ryzyko i co ja wtedy zrobię?
A tak nic nie wskazuje na to by coś miało być nie tak.

Ja też jestem alergikiem, ale leków nie biorę. Aż tak źle nie jest na razie.
 
reklama
madzius5 też mam alergię na pyłki drzew i traw. Ja się odczulam, raz w miesiącu dostaję szczepionkę, lekarz powiedział, że mogę kontynuować leczenie, że nie ma przeciwwskazań. Mimo odczulania trochę kicham, bo mam silną alergię, ale nie jest tak źle.
 
Do góry