reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mam jeszcze jedno pytanie czy macie jakiś sposób na bolące piersi bo po zdjęciu stanika tam bardzo bolą że aż świeczki stają mi w oczach a ważą chyba 5 kilo jedna! Nawet zainwestowałam w porządny stanik i nic to nie pomaga!?
 
reklama
Dziewczyny ja już mam tak widoczny brzuch, że ciężko mi go ukryć ;/ I raczej nie ma wątpliwości, że to ciążowy.
I znów będę miała tak, że w 6 miesiącu każdy będzie mówił "to pewnie niedługo nie?"
Ja jestem mała i drobna a brzuch miałam naprawdę spory...
eh...co zrobić...

A nie przytyłam nic a nic.

Nie przejmuj się ja również jestem drobniutka a brzuch już mam taki jak miałam w pierwszej ciąży w 5 miesiącu:)
 
Hej dziewczyny! Tylko kilka dni nie mnie było, ale nie dam raczej rady Was nadrobić :(
Z moich ciążowych opowieści - czuję się różnie. Raz lepiej, raz gorzej. Najbardziej w dalszym ciągu doskwierają mi piersi. Mdłości już praktycznie mi minęły (chociaż i tak w porównaniu z niektórymi z Was miałam lekko z nimi). Podbrzusze pobolewa, ale coraz mniej, częściej mnie zakuje na sekundę i puszcza. Malaja - ja też już mam widoczny brzuch, a nie należę do małych kobitek - 177 cm wzrostu i 75 kg na starcie miałam. Już +2kg na wadze. Już niestety nie ukryję brzuszka, bo coraz cieplej się robi i mniej rzeczy nosimy, więc samo przez się widać. U mnie na osiedlu sensacja, z racji tego ,że widać mi brzuch, już plotki chodzą, że tej to dopiero ojciec zmarł, a już się za robienie dzieciaka bierze (tata zmarł przed Bożym Narodzeniem). Ale na szczęście mam to gdzieś i się nie przejmujemy, tylko z śmiejemy się z tego "społeczniactwa".
Za 2 tygodnie mam wizytę kontrolną, a za 3 tyg pochwalę się nowym zdjęciem maleństwa. Nie mogę się doczekać, aż znowu zobaczę nasze cudeńko :)
 
Leżę sobie właśnie na kanapie i rozmyślam o tym, że od tygodnia pobolewał mnie brzuch a od dzisiaj zero objawów. Nawet spać mi się nie chce. Wchodzę na BB i widzę, że temat braku objawów jest na topie:)
Jutro mam wagary od pracy, synek dostał na wieczór gorączki
 
Ester ja dzisiaj pierwszy raz od ponad miesiąca spałam do 9 bo tak to późno chodziłam spać i przed 7 już byłam na nogach zmęczenie też już przechodzi mdłości prawie że nie mam ale ja się z tego tylko ciesze:)
 
reklama
Do góry