reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

A co do tych zabobonów to mi się ostatnio też chciało śmiać bo znajomi opowiadali, że ich dziecko ktoś zauroczył i że przez to zachowywało się jak diabeł więc matka dziecka napluła na skarpetkę i przetarła tym dziecku buzię i od razu mu przeszło :-D Normalnie niewiarygodne, że ludzie w XXI w wierzą w coś takiego :szok:
 
reklama
Kasia sproboj do endokrynologa sie umowic ale na nfz chyba moga byc dlugie terminy.... Albo idz do internisty zobacz co on powie ale mysle ze nie wiele czasami jeszcze usg tarczycy robia zeby wiedziec jak obraz wyglada. Ja w Krakowie znam babke dobra endokrynolog ona jest ordynatorem szpitala w Krakowie ale chodzilam prywatnie do niej na Dietla przyjmuje. Albo sobie wykup pakiet w enel medzie na rok bedziesz placila 160zl msc ale wszystko bedziesz miala usg itp
 
ewel 87 a co taki pakiet w tym enel medzie obejmuje? wizyty u ginekologa albo badania laboratoryjne też obejmuje czy nie? Zastanawiałam się nad wykupieniem jakiegoś pakietu bo te wizyty u ginekologa i jednocześnie u endokrynologa + wszystkie badania laboratoryjne sporo kosztują.
 
Ewelisia badania laboratoryjne obejmuje min. Toxo rozyczke te wszystkie ktorych na nfz nie ma w ciazy w sumie wszystkie badania... Specjalistow tez wg mnie warto bardzo i terminy sa dobre do lekarzy. Na ich strone mozna wejsc i spojrzec tam jest nr i wysylaja e mailen oferte jak sie jest zainteresowanym
 
Hej dziewczęta,

Kasia a mi się zdaje że jak masz prowadzacego lekarza i cos jest waznego co trzeba skonsultowac to chyba mogą dopisac dodatkową osobę i wtedy za jego zgodą powinien cie przyjąć wczesniej. W przychodni moga cie zbywac przez telefon najlepiej jakbys poszła w dniu w którym twój ginekolog normalnie przyjmuje i pomeidzy kolejkami weszla na chwile do gabinetu i powiedziala jaka jest sprawa i czy cie przyjmie ponad program, jak sie zgodzi to panei na recepcji musza cie zarejestrowac. Albo faktycznieod razu do endokrynologa uderzaj, chociaz dobrze by bylo skonsultowac to ze swoim prowadzącym.
 
Jutro będę coś musiała z tym zrobić bo mój gin właśnie teraz skończy przyjmować i dopiero będzie w poniedziałek jak nie to pójdę do kogoś innego kto będzie jutro przyjmował albo dowiem się czy przypadkiem nie ma go w szpitalu.
 
Tez potwierdzam, ze pakiet medyczny to dobra rzecz, ja mam w LuxMed.
Mąż w pracy ma pakiet i mnie dopisał, w sumie płaci za mnie 30 zł miesiecznie ale biorac pod uwage te wszystkie wizyty, terminy do różnych specjalistów to sie naprawde opłaca. przez internetowy portal pacjenta mam dostep do wszystkich wyników badan laboratoryjnych, które czasem sie pojawiaja juz po kilku godzinach. ogólnie polecam wygodne to jest i przez internet moge sie zapisac na wizyte do specjalisty , wybieram nazwisko, godzine w kazdej chwili mozna odwoła wizyte jak i czatowac czy sie pojawia wolny termin u kogos do kogo chcesz pojsc.
 
Ja zgadzam sie z Mama32 i enel.med tez polecam. W sumie te badania ktore nie sa na nfz nie ktore z dziewczyn placily od nas z forum po 250 zl a pakiet 160zl kosztuje i ma sie w tym.wszystko badania lekarzy badania wlasnie sa w necie tego samego dnia wieczorem recepty z lekami mozna tez zamawiac o sa do odb w recepcji
 
reklama
Do góry