reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

No to wlasnie i mnie glupota dopadla he ale staram sie nie dac;-)) no u mnie dzis i tydzien i 6 dzien wiec koncze w sumie 9 ale nudnosci sie nasilaja az goraca od nich o zimno.... Mnie tez lapie kiedy chce narazie nie zwymiotowalam ani razu tak lapie i trzyma.... Czyli normalne od jakiegos 9 tyg piersi przestaja szalec he
 
reklama
hej
A mnie cycki nadal bolą. Mdłości mam, ale nie rzygałam jeszcze, ciągle mam wrażenie, że zaraz to uczynie ....męczące to jest :szok: Pisałyście o ssaniu, ja ciągle mam ssanie, nawet dziś o 3 rano chciało mi się jeść.
 
Hej dziewczynki.
finkemma, holcia witam Was bardzo serdecznie, fajnie że do nas dołączyłyście, w kupie zawsze raźniej.
mama290, ja już wcześniej pisałam, że u siebie zauważyłam, że włosy na nogach, pachach i w okolicach intymnych zaczęły mi rosnąć w błyskawicznym tempie, za to włosy na głowie (jak na złość) stały się bardziej łamliwe i niestety wypadają :crazy:
migduch cieszę się, że jakoś przetrwałaś pobranie krwi, ja na szczęście nie boję się kłuć.
Ewel, mnie też na podobnym etapie ciąży (jak u Ciebie) przestały boleć piersi, ale teraz znów ból się uaktywnił, także spokojnie.
 
Ja mdłości miałam od 5 tygodnia do niedawna w sumie to 4 dni bez i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa wróciłam do żywych :-D:-D:-D
Wczoraj zrobiłam w końcu porządek na balkonie porządnie wyszorowałam barierki podłogę i umyłam okno zajęło mi to trochę czasu ale to pierwsze porządki po zimie . Przez te mdłości ledwo mogłam w domu coś porobić . Teraz muszę nadrobić troszeczkę :)

Dziś wezmę się za meble w salonie wszystko ładnie wymyje i wysprzątam czas na wiosenne porządki ;)

Co do włosów to mi też teraz ładnie rosną w pierwszej ciązy też tak małam niestety po porodzie wszystkie wypadną , tak piszą i tak też ja miałam poduszka rano cała we włosach była.

21 kwietnia mam wizytę stresuje się niesamowicie , martwie się czy jest wszystko dobrze , cały czas o tym myślę i modle się by dzieciątko zdrowe było.
 
Cześć, u mnie ponownie mega poranna pobudka - dziś córka postanowiła rozpocząć dzień o 5,53 :).
Krew oddana - wyniki będą wieczorem. USG piersi zaliczone, na szczęście włókniak nie urósł. Jest jaki był. Ufff....
Miłego dnia!
 
ewel87 jestesmy w tym samym momencie;) Ale ja 0 objawow, ty masz chociaz mdlosci...a u mnie nic:/:/:/ A wizyta dopiero we wtorek...:( Jedyne co to brzusio mi sie chyba delikatnie uwypuklil, tez tak macie?:)
 
Sylka u mnie 12 tydz z miesiączki, a z USG wyszło,że 12tydz 2 dzień, więc już niedługo wejdę w drugi trymestr:) i coraz bardziej jednak termin na końcówkę października mi wychodzi ( wczoraj było na 26.10), ale zobaczymy.

Co do włosów to mi też przestały wypadać i rosną, jak szalone. W sumie dobrze, bo znów miałam fazę na długie, chociaż znając siebie to po porodzie stwierdzę, że ścinam :)
 
Wypuklil sie tu nad wzgorkiem lonowym;) taka mala pileczka sie robi ;-) w spodnie sie dopinam choc mam.wrazenie ze ciasno w jednych. Na wadze 0.5kg wiecej. Migduch ni3 bola Cie piersi? Nie przejmuj sie czasami objawow sie nie ma....moja siostra wlasnie tak miala
 
reklama
Do góry