reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Z jednej strony szczesciary te co bezobjawowo przechodzą ale z drugiej ile się więcej nastresuja. Co do brzuszka to poki co mają sporo miejsca w moim i ja mam nadzieje narazie nie przybierac zbytnio. Ale zobaczymy jak to będzie.
 
reklama
No jak je podotykam to czuje, jak sa bez stanika tez ale nie jakos bardzo mocno. Albo naprawde sie przyzwyczailam haha;) Ja mam miseczke A/B, wiec sa male no i moze dlatego mi nie dokuczaja? Sama nie wiem.
 
ja chyba na luzie do ciąż podchodzę, wręcz mnie cieszy brak objawów, w zadnej ciązy nic nie miałam, teraz tak samo, oby do końca :)
 
U mnie w pierwszej ciąży ból piersi zmniejszył się strasznie jeszcze sporo przed końcem pierwszego trymestru. Pamiętam, że wtedy panikowałam, że coś nie tak.
Teraz mam podobnie. 10 tc i już bolą mniej.
Inna sprawa, że od tygodnia śpię w sportowym staniku i to też pomaga.

Brzuch tez już mi widać niestety. W pierwszej ciąży od 12 tc każdy już się mógł domyślić. Teraz jeszcze mogę go ukryć, ale wieczorem już zdecydowanie odstaje. Taka już moja uroda.
Nie przytyłam nic na razie...
 
Lotka to nie zle ami piersi nie bola ani pachwiny nic?;-)))
W sumie ciekawe kiedy brzuch zaczyna sie robić widoczny ... Spac mi sie chcd strasznie dzis
 
Ja bym chciała przejść ciąże bez objawowo bożeee marzenie :-D W pierwszej do 5 miesiąca męczyłam się z mdłościami potem był fajny czas a 8-9 miesiąc znowu mordęga potworny ból pleców i skurcze w łydki po dwa na raz a potem nogi strasznie bolały spać przez nie nie mogłam :blink: Zazdroszczę mamuśką które się nie umęczą w ciąży :-)

Mnie już piersi tak nie bolą :)
Co do brzuszka to u mnie ewidentnie coś się mieniło ale pytanie czy to brzuszek po świąteczny czy to bejbik ? mówią ze w drugiej ciąży szybciej widać , no cóż jak na razie efekt taki ze wyglądam jakbym przytyła z 4 kg heh
 
No ja nie wiedzialam ze az takie dolegliwosci mozna miec w ciazy... A tu pachwiny ciagna mdlosci glowa boli spac sie chce...a bym mogla wyliczac jednak to nie nie takie kolorowe jak pokazajua w tv;-)
 
Lotka to nie zle ami piersi nie bola ani pachwiny nic?;-)))
W sumie ciekawe kiedy brzuch zaczyna sie robić widoczny ... Spac mi sie chcd strasznie dzis
nic a nic.
ja mialam we wszystkich ciazach tylko takie cos, ze wiedzialam o nich juz zanim test wychodzil pozytywnie. wtedy tkliwosc piersi jak nigdy. i zyly mega widoczne. po czym po paru dniach to mijało i do konca nic. z drugim nawet opuchlizny nie mialam, chociaz koncowke mialam w sierpniu, w spore upały. kregoslup mnie tylko nieco wiecej boli, ale to normalne jak sie ma kilka przepuklin. :D
moj brzuch juz widac, ale nie za duzo, bo ogolnie mialam jeszcze nadwage, z ktora bede dalej walczyc juz po porodzie, wiec ten brzuszek narazie sie w fałdach chowa ;-) tyle ze nie zapinam spodni jak siedze, bo mi wszelakie guziki uwieraja, jeszcze troche i odkurze niezawodne, ciazowe dzinsy na gumce :D
 
reklama
Do góry