reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Gina29- błagam, nie dawaj Nadia!! ja też mówiłam że ładnie i w ogóle rzadkie, teraz jest dużo Nadii, ale co najgorsze, mówiła mi koleżanka że to same diabły wcielone, gadają ruchliwe i ciężki charakter mają, szkoda że nie posłuchałam, identyko wyszła moja, 2 lata później urodziła koleżanka- mówię jej zobaczysz skaranie boskie a ona że przesadzam- po roku pytam i jak? Ona mi przyznała rację, że wszystko się sprawdziło :) Także jak chcesz mieć kota chodzącego własnymi drogami, włażącego wszędzie i ciągle latającego i gadającego to daj jej Nadia :)

niby nic, ale jednak znaczenie imion na znaczenie :) mi kiedyś babka mówiła że trzeba dawać jak dziecko ma się urodzić w silnym znaku zodiaku to łagodne imię, bo niektóre powiązania są zabójcze.... i to prawda ...

dobranoc :)
 
reklama
wow prawie wszystkie już macie imiona dla maluchów. Ja w sumie jeszcze nie. Były oczywiście jakieś rozmowy przed ciążą o imionach dla dzieci, ale na nic konkretnego się nie zdecydowaliśmy. Poznamy płeć, to będziemy myśleć. A to taka ważna decyzja z tym imieniem swoją drogą:)
 
Hej ja już po lekarzu to wirus jakiś mam pić dużo o leżeć płukanie gardła robić i Tantum w razie temp paracetamol ale nie mam wysokiej tak 37.3 Ale w nocy mnie trzeslo jeszcze ten wiatr okropny byl
 
Dziewczyny dziś wieczorem mam usg bo się zwolnilo miejsce tylko pozno bo przed 21 więc proszę trzymać za mnie kciuki i moje maleństwo....
 
Ewel trzymam mocno i daj znac po! Ktory ty dzis tydzień masz? Kurde musimy uwazac na siebie ta pogoda idealna na łapanie wirusów :/ Ewel dobrze ze gorączki nie masz.
 
Sylka no wysokiej nie mam Ale trzeslo mnie w nocy tak 37 3 miałam czasami 37.4 paracetamol brałam.
Sylka Ja mam dziś 6 tydzień i 6dzien więc kończę 7 he strach jest ogromny we mnie jak nie wiem
 
Yh musi sie zawsze cos przypaletac :/ a co do usg w zupelnosci cie rozumiem, ja teraz jeszcze jestem spokojna ale dzien przed pewnie się zacznie panika. Ale trzeba sie wziąć w garść musi byc dobrze!
 
reklama
Do góry