reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
migduch, ja to raczej mieszkam daleko od filharmonii - w Pruszkowie, ale pracuje w warszawie :) jestem 84 rocznik. Na spacery tez wole warszawę generalnie, nie mogę się doczekać jak pójdę na L4 i będę miała czas muzea odwiedzić rożne i spacerować w parkach :)
co do farby - to fryzjerka mi poleciła poczekać do 2 trymestru i tak mam zamiar zrobić, bo byłam akurat przed tym jak się dowiedziałam o ciąży, tak ze wytrzymam jeszcze do maja.
A pleć - na razie dla mnie wszystko jedno ale najbardziej chce mieć chłopaka i dziewczynkę, wiec w drugiej ciąży by mi zależało na płci:) Maz wiadomo chce chłopaka żeby w siatę z nim grac, a teściowa spragniona wnuczki, bo ma 2 synów i 2 wnuków i żadnej dziewczyny oprócz synowych:)
 
Yh oby nie :/ oby to tylko jakieś podraznienie moze wyplucz czymś naturalnym. Jak to sie robiło woda z solą? Czy z soda? Tylko sie nie porzygaj ;)
 
Cheetach z Pruszkowa jesteś:)? Ewel jeszcze mi sie przypomnialo jak ci sie uda zjedz jeden kub dwa ząbki czosnku i do plukania jeszcze szalwia jest ok.
 
mama290, Kasia ładne imię, podoba mi się hehe :D
Sylka87, mi kiedyś powiedziała lekarka, że nie powinno się płukać wodą z solą, bo podrażnia gardło i błony śluzowe, a ulgę daje tylko na chwilę.
ewel87, obserwuj migdałki, być może to chwilowe, ja czasami tak mam, że jeden mi się powiększy, poboli i za 2 dni już jest ok. Ale zapisz się do lekarza. Mogę Ci polecić do płukania gardła Septosan, to jest mieszanka ziół i działa tak odkażająco i kojąco. Ja jak miałam anginę, to wolałam to, niż ssać jakieś tabletki. No i można w ciąży stosować.

Ogólnie to dzisiaj nic-mi-się-niechcizm właczył i jestem marudna, ospała i taka do du py. Cały czas mi zimno, i nie ruszałabym się spod koca. Okropna pogoda i niskie ciśnienie i już człowiek sie czuje jak ledwo żywy :crazy:
 
Eh to sie nie znamy bo ja ze 4 lata temu wyprowadzilam :) ale tam sie urodzilam, czesto wpadam do znajomych i jest prawdopodobieństwo ze tam wrócę za jakiś czas :) pruszkow sie bardzo rozwija, ja go przestaje poznawać a na spacerki z dzieckiem jest mnóstwo miejsc :)
 
Pruszków nas skusił cenami na nieruchomość, a w sumie i teściowie tu mieszkają niedaleko nas - dla mnie wielki plus, bo przychodzimy tylko na obiadki i nie musimy długo gościć na święta :)
 
reklama
Pruszków taka sypialnia Warszawy, ja czekam jak sie uporaja z remontem kolei bo teraz nie wyobrażam sobie dojazdów do pracy :/ A w której części mieszkacie? Blisko pkp, wkd czy Staszica?
 
Do góry