reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja też wieczorami marznę. TempTemperatury już nie mierze. Jak tylko poznam płeć dokupie parę rzeczy jak będą wyprzedaże. Ja mam wszyskowszystko po synu Franciszek Jan mu daliśmy. Czuję ze będzie córka Julka a jak syn to Antoni no chyba ze Maz na cos fajnego wpadnie. Jak dobrze pójdzie to poznamy płeć 05. 05. Czuje się inaczej dużo gorzej niż z synem wiec liczę na córkę.

Agami my również dla dziewczynki wybralismy imię Julka :) a chłopiec będzie albo Szymnek albo Adaś :) nie zdecydowalismy się jeszcze :)
 
reklama
Dziewczyny czy, ktorejs z Was lekarz zlecil badania CMV IgM i CMV IgG ? Moj zlecil co prawda musialam za nie zaplacic ale juz wiem ze przechodzilam tego wirusa i mam przeciwciala a podobno przexhodzenie tego w ciazy jest grozne szczegolnie w 1 trymestrze.. Bo wlasnie on moze do poronien prowadzic.. Nie wiem ile z tego prawdy ale zastanawia mnie zy ktoras z Was robila to badanie i ma wynik CMV IgG dodatni?
Sprawdziłam uploadfromtaptalk1427823776447.jpg
To moje wyniki Ale ja się nie znam na tym
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1427823776447.jpg
    uploadfromtaptalk1427823776447.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 39
An_ma ona w szkole uzywa imienia rosie I tak tez wszyscy ja wolaja :-) ja mam Jaska Olka I Maxa a teraz to chyba bedzie Kasia a jak chlopiec to nie mam pojecia:-)
Mamba super fasolek:-)
 
Kurczę boli mnie gardło po jednej stronie przy przelykaniu śliny.... Tak to nie a Tak to taka kulkę czuje przy przelykaniu chyba rano musze do lekarza....mam nadzieję że to nie angina
 
reklama
Do góry