reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja osobiscie tez bym wysoko przetworzonej zywnosci maluchowi nie dawala, szczegolnie wedlin, ktore w prosty sposob samemu mozna zrobic.
My dzis zaszczepieni. Infekcja pokonana! :)
 
ja też mam obniżone odkąd sam wstaje
i skończyło się usypianie w łóżeczku bo jak jest zmęczony to sobie głowę obija

dzisiaj po basenie spał 1,5 godziny :happy: chyba się wymęczył
 
Może spróbujcie zainteresować dzieciaczków do raczkowania ustawiając przed nimi w coraz dalszej pozycji ciekawe rzeczy np monia czy telefon...
łóżeczko obniżone jak mała skończyła pół roku i pierwszy raz w nim stanęła... widok straszny... ja teraz mam przed sobą etap usuwania wszystkich niebezpiecznych rzeczy bo moje dziecko wszędzie wchodzi dzisiaj próbowała ziemi z doniczki... wczoraj otworzyła szufladę i prawie do niej weszła... klamek dzisiaj juz ich nie ma..

kolejny dzień strasznej męczarni te ostatnie dwójki bardziej nas juz wymeczyly niż jedynki i pozostałe dwójki razem... dzisiaj spała w nocy godzinę a dwie nie spała tragedia... Czopki dzisiaj pójdą w ruch... mimo że h islam tego uniknąć...
 
Jeśli chodzi o wędliny to od dawna daje z bułeczki ale tylko te robione przez siebie lub mamę mała uwielbia i my też zwłaszcza na schab gotowany czy pierś z kurczaka jeśli któraś z was jest zainteresowana to mogę podać przepis smaczna mokra i bardzo smakuje całej rodzinie...
 
Czy Wasze dzieciaki tez uwielbiają gra w piłkę na czworaka moja mała codziennie min pół godziny biega za piłką Przed snem...
 
NaNa ta waga mojej małej jest trochę niepokojąca bo mimo, że jesteśmy raczej drobnej budowy- ja, mąż i starsza córka to jednak jako niemowlęta przybieraliśmy prawidłowo...
Ja raczej jestem przekonana, że taki jej urok...ale pewnie niedługo porobimy jakieś badania. Na razie miała morfologię i mocz i wyszło dobrze...
Mała jest bardzo ruchliwa więc może spala wszystko co zje...

Moja więcej pełza niż raczkuje choć raczkować już umie i jak ma ochotę to ćwiczy, ale chętniej ostatnio ćwiczy siadanie. U nas zębów nadal brak...
Łóżeczko mam obniżone
 
Moja piłki też uwielbia, a mamy sporo bo starsza też lubi. Zwykle bawią się razem, a młodsza goni za starszą. Super się bawią razem...Nie spodziewałam się, że czterolatka tak świetnie się będzie dogadywać z niemowlakiem. Musze powiedzieć, że drugie dziecko łatwiej wychowuje się przy pierwszym. A jak starsza się wygłupia to mała aż cała się trzęsie ze śmiechu. Nikt jej tak nie potrafi rozśmieszać jak starsza córa...

Jak jedziemy samochodem to siedzą obie z tyłu, starsza mała zagaduje i rozśmiesza i my z przodu tylko słyszymy ich śmiechy...super sprawa...aż się zachciewa jeszcze jednego bobasa...
 
reklama
Moja dziś tak bardzo mocno uderzyła się w tył głowy. Próbowała wstać przy łóżku i ją przewazylo :( mam nadzieje ze nic jej nie będzie :(.

Pierwszy ząbek wychodzi a już mi przygryza łyżeczkę przy karmieniu.

Wasze maluszki tez się tak cieszą jak was zobaczą po chwili nieobecności?
Moja tak się cieszy aż się zapowietrza, idzie (raczkuje)odrazu do mnie, a jak zniknęłam znów żeby się rozebrać to jest płacz.
 
Do góry