reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Dokładny przepis podam jutro... obojętnie jakie mięso... ono się więcej moczy w zalewie z mleka wody soli pieprzu majeranku i czosnku który wiadomo pomijam jak robie dla małej... I tylko dwa razy gotuje w odstępie 24 godzin po 10 min... wychodzi super mięciutkie wilgotne i spokojnie 4-5 dni można jeść... ja wrzucam od razu pół piersi pół kilo schabu i pół kilo boczku dla męża... chyba ze gotuje dla małej wtedy sama pierś lub schab i zmniejszam ilość przypraw w zalewie... do smaku żeby było łagodne... potem robie taka kanapkę bułeczka maselko i ta wędlinke i daje po kawałku uwielbia...
A mleko z kartonu od kiedy planujesz?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej :-) my po szczepieniu. Stasiu waży 9780 g i ma 71 cm. mocno płakał ( jest bardzo głośny ) dał popalić pielęgniarką za to że mu krzywdę zrobiły.
 
Miniaaa które to było szczepienie?

Jak jest samo WZW(kolejna dawka) , to jest jedno uklucie?

ja ważyłam swoją po domowemu* waży 8400:).
 
Moja wstaje na nóżki, raczkuje juz wszędzie i długie dystanse (średnim tempem), a nie siada i się martwię czemu :/ jak posadze to leci na boki albo do przodu :(
 
NaNa już Ci kiedyś pisałam, że nasze małe rozwijają się w podobnym tempie i moja tez sama nie usiedzi. Siada sama od tygodnia, może troszkę dłużej, siada non stop, ćwiczy to bez przerwy, ale prosto nie usiedzi- nawet w sumie nie próbuje. Na chwilkę się utrzyma, ale zwykle asekuruje się rączką. Ma za słabe mięśnie plecków i nie trzeba się o to martwić, a przynajmniej jeszcze nie teraz,.

Raczkuje też tempem średnim- nawet wolnym, za to pełza jak błyskawica...i dziś weszła mi do wnękowej szafy ;)A, że mała jest to zmieściła się bez trudu pod najniższą półkę :)
 
reklama
Do góry