reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Jajko robie takie rzadkie ledwo zciete... I sporo śmietany dużą łyżkę...
Antykoncepcji w tabletkach nie stosuje chcielibyśmy mieć jeszcze jedno dziecko ale chyba długo zejdzie zanim zaczniemy się znów starać... ten strach ze znów urodzi się takie malenstwo... nie daje mi na razie myśleć o drugim dzuecku i boje się ze nigdy nie minie a dużej przerwy tez bym nie chciała...
 
reklama
Drzemki dwie lub trzy jedna dłuższą kolo godziny lub półtorej dwie do godziny.... ale chodzi spać 22-23... I wstaje w mocy chyba przez żeby nawet co godzinę...
 
my po weselu. Stasiu był w domu z moją przyjaciółką a Jasiu u mojej siostry. Stasiu trochę marudził bo pierwszy raz był bez mamy ale dał radę chłopak.

Stasiu już jest w bramce startowej i już prawie raczkuje. może jutro albo pojutrze wystartuje :-)
 
my byliśmy aż raz, bo nigdy nie ma czasu wiadomo ;) kupiłam małemu gaciochy basenowe wielorazowe, bo od września idziemy na zajęcia grupowe dla maluchów, to będzie mobilizacja :) my chodzimy na mały basen w ośrodku wypoczynkowym, fajnie dostosowny dla dzieci, właśnie bez chloru, cieplłą woda, mało ludzi, schodkami się schodzi i nawet są przewijaki w szatni :) no i na pewno czysciej niż w dużych basenach czy w naszym miejskim
 
U nas w weekend zmagania z awersja do mleka :( Mikolaj dzis wypil moze 50ml :/ Lyzeczka z kasza czy kleikiem zje ale samo mleko trzyma w buzi i nie polyka :( Generalnie przestal sie domagac jedzenia. Nie wiem czy to infekacja tak na niego wplywa. Jest bardzo radosny, dzis mial tyle energii, pieknie nozki pod siebie podciaga :) To chyba nie ma sie czym martwic? We wtorek mamy pediatre do jej o tym wspomne.
 
Popytam na basenie jak tam z wodą. Pampki do wody musze zakupić.

Z tą wysypką nie byliśmy u lekarza, narazie zniknęła.
Miniaaa super taka impreza to niezła odskocznia :)

Wnuczka z tą wodą to na każdym basenie jest tak samo. Moi rodzice też się obawiali i teraz pływać nie umiem. Nauczyłam się trochę, ale i tak bym się utopila jakby mnie do wody wrzucili.
Pływanie się przydaje. Jeździmy na wakacje za granicę żeby z tej wody skorzystać a ja stoję w wodzie :p. Dobrze ze brodziki są :p
My pójdziemy na pewno bo nie chce żeby moje dziecko miało tak jak ja :)
 
reklama
Do góry