reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Dziewczyny a czy ktoras z Was miala cesarke i planuje jeszcze 1 dziecko? Kiedy lekarz Wam powiedzial ze bedziecie sie mogly starac?Ja mislam cesarke nieplanowana a ze mlodziutka nie jestem:-) to myslalam ze po poltora roku postaramy sie o jeszcze jedno dziecko. Ale moj lekarz wykazal mi taka liste przeciwwskazan i mozliwych powiklan (wlacznie z wycieciem pecherza) ze jestem przerazona i w ogole nad nastepna ciaza sie zastanawiam. On powiedzial ze jesli juz to najwczesnie po 2 latach a jeszcze lepiej po 3 sie starac :-(
 
Dziewczyny a czy ktoras z Was miala cesarke i planuje jeszcze 1 dziecko? Kiedy lekarz Wam powiedzial ze bedziecie sie mogly starac?Ja mislam cesarke nieplanowana a ze mlodziutka nie jestem:-) to myslalam ze po poltora roku postaramy sie o jeszcze jedno dziecko. Ale moj lekarz wykazal mi taka liste przeciwwskazan i mozliwych powiklan (wlacznie z wycieciem pecherza) ze jestem przerazona i w ogole nad nastepna ciaza sie zastanawiam. On powiedzial ze jesli juz to najwczesnie po 2 latach a jeszcze lepiej po 3 sie starac :-(
Jestem po cesarce. Moj lekarz powiedzial, ze po 1,5 roku mozemy sie zaczac starac. Moje dwie kolezanki po cesarce zaszly w ciaze bedac na macierzynskim, czyli po ok 8 msc. Obie byly nieuswiadomione, ze sie nie powinno. W obu przypadkach ciaza przebiegala prawidlowo.
Moj lekarz tez mowil o powiklaniach, jestem pelna obaw ale mimo mojej pierwszej ciazy, ktora przebiegala super, a zakonczyla sie szybko i w mega stresie, nie zamierzam rezygnowac z kolejnego dziecka. Nie wyobrazam sobie jedynaka. Gdybym mogla to juz bym zaszla w ciaze :) Boje sie tylko, ze znow urodzi sie taki maluszek, a ryzyko jest.
 
Dziewczyny a czy ktoras z Was miala cesarke i planuje jeszcze 1 dziecko? Kiedy lekarz Wam powiedzial ze bedziecie sie mogly starac?Ja mislam cesarke nieplanowana a ze mlodziutka nie jestem:-) to myslalam ze po poltora roku postaramy sie o jeszcze jedno dziecko. Ale moj lekarz wykazal mi taka liste przeciwwskazan i mozliwych powiklan (wlacznie z wycieciem pecherza) ze jestem przerazona i w ogole nad nastepna ciaza sie zastanawiam. On powiedzial ze jesli juz to najwczesnie po 2 latach a jeszcze lepiej po 3 sie starac :-(
A w jakim wieku jestes jesli mozna spytac?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kąpie codziennie, czasem robimy sobie dzień bez kąpieli tzw "dzień dziecka" jak np idziemy na urodziny, albo jest mega śpiąca. Ale taki dzień rzadko u nas jest.

Pytałam mojego lekarza, to powiedział ze lepiej poczekać ale jak się zdarzy to i tak ryzyko będzie takie samo jak i za 1,5roku...
Ja jeszcze o drugim nie myślę. Chce się nacieszyć moja kruszynką* i poświęcić jej czas. Ja mam brata 12lat starszego, mój ma siostrę 20lat starsza, takiej różnicy nie chce, ale też chcę żeby Wiktoria miała mamę dla siebie jakiś czas.

Relepka to od tabletek się robią pajączki? Ja mam po ciąży na nodze kilka to tabletki na starcie opadną chyba.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
ja biorę qlaira tabletki i jest ok - czwartego dziecka nie planuję :-)
moja mała siada sama a kurcze nie pełza i do raczkowania jej daleko. Wasze maluszki jeżdzą w spacerówce? moja za nic nie chce leżeć. musi siedzieć i wszytsko widzieć. Teraz jak było gorąco ro kąpałam codziennie, a jak chłodniej to zdarzało się. że co 2 dzień.
ile drzemek mają wasze dzieciaczki?
 
Do góry