reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

myślę że nabiał bez problemu można dawać. ja mam zamiar niedługo spróbować z twarogiem. myślę że tak za niecały miesiąc. muszę też o jakimś mięsku pomyśleć.
 
reklama
Dziewczyny a czym się bawią wasze dzieci teraz najchętniej? Planuje kupić małej na pół roczny jakąś porządną zabawkę i tak się zastanawiam co najbardziej przypadloby mojej małej do gustu
 
Zusia ciężko bo jak spotykam się z koleżankami z dziećmi w podobnym wieku 1 - 2miesiace różnicy, każdy sięga po coś innego. Ale przeważnie grzechotki albo piszczace maskotki (takie główki na patyku, miekkie).
 

Załączniki

  • IMG_20160503_124320.JPG
    IMG_20160503_124320.JPG
    599,6 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnio bardzo lubi grające rzeczy, jakieś ala organki, z klawiszami, książeczki z empika z klawiszami grajacymi, albo tablet * z wydającymi dźwięk zwierzaczkami
 
Mamy które gotują same swoim dzieciaczkom, na jakiej wodzie gotujecie? Na kranuwie czy butelkowanej?
 
ja w ogóle nie używam butelkowanej wody. jest o milion procent gorsza od kranówy.

mój ma mało zabawek. interaktywne sobie odpuszczam na razie. bawi się grzechotkami i gryzakami, uszyłam mu też szelestek. teraz będę szyć kostkę sensoryczną
 
reklama
Moja też ma głównie grzechotki. Może jej kupię coś za czym będzie mogła się przemieszczać bo już zaczyna być dość mocno mobilna.

Wnuczka to normalne, że dzieci najpierw pełzają czy raczkują do tyłu a dopiero potem do przodu. Sama się nauczy i nie ma potrzeby tego zmieniać.

Moja do niedawna pełzała do tyłu, teraz przyjmuje pozycję do raczków ale w konsekwencji nie umie ruszyć tylko "staje na głowie" i podrzucając do góry pupę jak gąsieniczka przesuwa się do przodu.
Komedia.
Ni to pełzanie ni raczkowanie...ale cel osiąga..
 
Do góry