reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

hej :-) u nas piękna niedziela więc dziś nastąpi długi spacer zwieńczony lodami ( ja nie jem bo 2 dzień jestem na diecie )
mój Stasiu od 2 dni podróżuje w spacerówce. bardzo mu się to podoba :-) a od trzech dni siedzi w drewnianym krzesełku do karmienia. to uwielbia. uśmiech od ucha do ucha i gada cieszy się i bawi. z leżącego nie umie usiąść ale z pół siedzącego tak. bez podparcia siedzi ładnie tylko nie utrzymuje równowagi i przewraca się na boki.

mój tańczy na boki. wystarczy mu powiedzieć tany tany tany i zaczyna się kołysać. robi też ślicznie KTO TU RZĄDZI. hehehe.... dla nie zorientowanych łapką wyprostowaną uderza w blat gdy słyszy słowa kto tu rządzi :-) heheheh.... dziadek go nauczył

miłej niedzieli życzę :-)
 
reklama
Ja dalam małej chrupka kukurydzianego bez glutenu, na początku go gryzla, a później całego obślintała aż się skurczył :p.
W łódzkim na majowce tez mamy piękną pogodę, żal będzie wracać.
Wysypki nie ma więc po powrocie będziemy coś jeść. Mała przybrała 100g tylko wiec trzeba pokarmic.
 
Ostatnia edycja:
A jaką radość miało moje dziecko jak dwa pieski kolo niej chodziły. Tak się śmiała na głos, że nie mogłam uwierzyć.
 
Jabłuszko jest git. Szczególnie jak kupki nie ma :p
Dziś..... Ognisko. Jak ja dawno nie jadłam wuszta z ogniska :p pycha.
Jutro powrót.
 
U nas tez super właśnie skończyliśmy balowac na imieninach u taty... wszystkie ciotki przeszczesliwe Nadia z rąk do rąk do każdego się uśmiechała trochę ręce mi odpoczely...
Cały czas zastanawiam się co robić żeby zaczęła raczkowac do przodu a nie jak raczek czyli do tylu... jak zapewnia jej nóżki to kładzie się i czolga do przodu...
Co myślicie o takich skoczkach dla dzieci. ? Wczoraj przyniosła mi siostra i tak zastanawiam się czy to bezpieczne dla kręgosłupa i bioder...?
 
Ja tez bardzo się cieszyłam z KTO TU RZĄDZI... dopóki Nadia nie zaczęła robić tego z grzechotka w ręce... I mój stół drewniany dostał kilka pięknych dołków przy okazji... Pierwsza strata jest juz ale radość wielka...
 
hej :-) u nas ok. pogoda dopisuje więc cały czas na spacerach. niechało mi się nigdzie jechać na majówkę bo to zawsze wyprawa z dwójką dzieci więc korzystamy na miejscu z pogody.

miłego wypoczywania Wam życzę
 
reklama
Jeśli chodzi o deserki to Nadia najbardziej lubi zwykle starte surowe jabłko czasami daje jej banana... raz dziennie owoce z kompotu truskawki albo maliny... lubi tez jogurty ale na razie staram się jej za dużo nie dawać... bez problemu zje pół jogurt naturalnego z kompot em...
 
Do góry