reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Hej:)
Dawno mnie nie było, więc u nas wreszcie po kolkach ale zaczela sie przygoda z zebami... Mała troche marudzi, w nocy budzi się z płaczem, trze nosek, oczy,pcha paluszki do buzi-marudaaa ale taka kochana:) smieje sie w glos gdy ja caluje po brzuszku lub stopkach.
My jeszcze nie mamy zadnej szczepionki za soba ,poza ta w szpitalu. Dopiero sie szczepimy po 20 marca,tez miałysmy katar, to szmery na oskrzelach ale nebuliazacje pomogly i na tym sie skonczylo:-)
Za 2 tyg rozszerzamy diete:-)
 
reklama
My szczepilysmy się 6w1 znowu nam oczko lzawi i ta ciemieniucha nam do końca nie zeszła :/ mała narazie karmione jest tylko piersią chciałabym już podawać jej kaszki ale nie wiem czy to dobry pomysł ... dziewczyny Wy kupujecie na wiosnę kombinezony czy kurteczki?
 
Ja facebooka nie mam bo uważam ze do niczego mi to nie jest potrzebne... wiec fajnie ze chociaż Wy tutaj zostaliście....
Moja juz pięknie połyka a dzisiaj nawet zaczęła się oblizywac...
Jeśli chodzi o ciemieniuche to od dawna się z nią męczył am najpierw tylko oliwka i wyczesywanie a potem jak zaczęły pojawiać się strupki w aptece polecony mi żel na ciemieniuche z emolium i jest super nakładam pół godziny przed kąpielą potem zmywam nakłada oliwke i czapkę. ..
Dosłownie następnego dnie nie było już tych strupow tylko pod koniec dnie przed samą kąpielą dosłownie pojedyncze małe jeszcze są wyczuwalne... wiec szczerze polecam....
 
Kaszki jeszcze nie podaję ale dzisiaj była pierwsza marcheweczka☺ początkowo się krzywiła ale pochwili chętnie otwierała buzię

My pierwsze szczepienie mamy w najbliższą środę.

Czy Wam też tak bardzo wypadają włosy? Ja mam wrażenie że za chwilę będę łysa
 
My mamy szczepionki z NFZ+pneumo
Kaszek nie dajemy, zreszta bedziemy rozszerzać dietę jakMała skończy pół roku :) dam jej na spróbowanie marchewki ale jeszcze nie teraz.
A jaka to grupa na fb?
 
reklama
Ja mam kurteczke ze Smyka z podpinaną bluza.
A co do włosów to powinno się unormowac, tyle hormonów i witamin, a teraz nagle brak. Ja co drugi dzień biorę centrum Ona.
 
Do góry