reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Moja córka od pierwszych dni życia ma zdecydowanie ciemniejszą karnację. Jest ciemniejsza od super bladej siostry ale po kim to ma to nie wiem bo my raczej mamy jasne karnacje.
Włosy też ma na razie ziemne.
 
reklama
mój chyba taki średni, ani jasny ani ciemny, ale żyłek mu nie widać. za to tłuszczyku ma tyle, że normalnie robi mi się fałdka w połowie przedramienia:errr: do spacerówki też nie jest jeszcze gotowy, dopiero co trzy miesiące skończył, ale już mieści się w gondoli na styk więcnnie wiem cobędzie za miesiąc:confused:
 
hej :-) melduję że się przeprowadziliśmy. żyjemy teraz na kartonach bo długie oczekiwanie na płyty meblowe ( mój Sławek jest stolarzem więc wszystko robimy sami )
mój Stasiu ma normalną karnację.
karmię go teraz w dzień i wieczorem z butelki a w nocy i nad ranem z cycków. dzięki temu jest spokojny i znowu śpi po 8, 9 godzin w nocy.
jeszcze się mieści w gondoli więc myślę że spacerówkę założę dopiero jak będzie już pewnie siedział. czyli za jakieś 2 miesiące.

dzięki karmieniu mieszanemu zaczął ładnie sam robić kupki :-) cudny śmierdzący widok :-)
 
moja córcia ma raczej ciemną karnację, ale buźka jest znacznie jaśniejsza niż reszta ciała.
My też nadal w gondolce, ale zaczyna nam być ciasno.

A ja melduję, że moja malutka wczoraj dwa razy odwróciła się samodzielnie z plecków na brzuszek. Niestety dzisiaj znowu próbowała ale jej nie wyszło
 
miniaaaa powodzenia na nowym miejscu, niech Wam się dobrze mieszka

mój ma zdecydowanie żywszy kolorek skóry, nawet lekko żółtawy
raz mnie nawet kobieta na ulicy zaczepiła pytając czy on nie ma żółtaczki

Krzyś w gondoli ma jeszcze spory luz więc na razie nie myślę o spacerówce
ale lepiej żeby wiosna już przyszła bo mi z kombinezonu wyrósł
 
Dziewczyny czy to może być ten cały skok rozwojowy czy juz nie wiem co?!
Zrobiła się placzliwa, nawet na rękach, nagle się rozplakuje bez powodu, w kąpieli płacz jak tylko wody dotknie. W nocy się przebudza z płaczem ale jak dam smoka to zasypia. No ogólnie płacz i płacz a do tego pije mniej choć zanim się to zaczęło wypiła prawie 800. Ma teraz 15tyg a wczoraj miała gorączkę ale byliśmy u lekarza, badania krwi i moczu zrobiłam. Niby ok, CRP ok, żelaza ciut za malo.
 
Haha Nana u mnie jest to samo. Nawet miałam pisać czy też tak macie no i proszę :) Skok jak nic. Moja jest marudna, kapryśna. A z ciekawości zapytam jakie ma Twoja córka płytki krwi? Bo mojej wszystko w badaniach wyszło dobrze ale płytki ma trochę podwyższone.
Od 15 do 19 tygodnia przypada na skok rozwojowy i to taki najdłuższy. Zresztą w pierwszym roku życia co chwile coś...jak nie skok to zeby itd
 
Kurcze płytki delikatnie obniżone właśnie i się martwię co to zbaczy, oby jednak krócej to trwało niż 4tyg bo dostane do głowy. Z kąpielą tez tak macie?
 
reklama
Do góry