reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Moja jest śniada ma ciemna oprawę oczu i bardzo ciemne oczy w rodził się w 100 procentach do męża. Chociaż jak patrzę na jej zdjęci jak miał kilka dni to tak się zmienila ze jej nie poznała bym. ..
 
reklama
Ja chrzciny miałam 3 stycznia s prezent to różnie dają zależy jak u was w rodzinie czy dają drogie prezenty. U mnie mała dostała od chrzestnej 300 pln a od chtzestnego złota bransoletkę i taki obrazek srebrny z aniolekiem. Ale w każdej rodzinie jest inaczej my nie dajemy aż takich drogich prezentów
Moja mała dzisiaj zjadła trochę mm z kleikiem łyżeczka ale nie szło jej najlepiej. Zobaczę jutro może jej pójdzie lepiej
 
Chrzest , wiara itd dalej to sprawa indywidualna i nie widzę problemu ze ktoś ma odmienne poglądy niz ja szanuje to. ..

Za tydzień chrzest mojej chrzesnicy która też od kilku dni daje w kość mojej siostrze... Zośka to chyba uczulona jest na kombinezon no tak wrzeszczy cała drogę do nas jakieś 15 min. Ze w progu drzwi pierwsze co słyszę od jej starszego brata to.: ostatni raz do Was przyjechaliśmy Zośka się nie nadaje... na spacerach tak samo po pół godzinie darcia usypia ze zmeczenie na 10 min i znowu to samo... Naprawdę wstyd z nimi iść na spacer ludzie się patrzą jakbyśmy jej jakaś krzywdę zrobili... a to tylko kombinezon. ..
Nasze chrzciny 10 kwietnia dopiero. ..
może jej za gorąco? mój też ostatnio mi zrobił akcję,że musiałam go z wózka wyciągać i na rękach uspokajać...po tamtej akcji przez tydzień tylko w chuście chodziłam, chociaż już jest coraz bardziej ciekawy świata i będę musiała się w końcu przemóc i na plecy go przerzucić, żeby coś widział...a w wózku bunt jak za ciepło go ubiorę (teraz na wszelki wypadek biorę lżejszą czapkę) albo właśnie jak nie śpi to z nudy,że nic nie widzi..:/na szczęście spacerówkę mam rozkładaną na płasko, jak się trochę cieplej zrobi to robimy przesiadkę
 
Ubieranie mojego dziecka pisk wrzask. Jestem tak zmęczona i spocona ze nadaje się tylko do wanny a nie w gości. .. dzisiaj wielkie proszeni gości na chrzciny plan nie zrealizowany do końca ale i tak udało się zaprosic 34 osoby zostało tylko 7 osób. ...
 
Moja w domku jest w body z długim rękawem cienkich geterkach i skarkapetkach a tak naprawdę większość dnia z gołymi nogami. Wiec nie dziwne ze jak nagle zakładam jej sweterek kombinezon dwuczęściowy czapkę i buty to się złości ale jak inaczej mogę wyjść z dzieckiem z domu...
 
a ja tak miałam z chłopakami, na dworze płakali w niebogłosy, mim o że to były pory letnie, nie lubieli leżeć w gondoli, dopiero jak przesiadali się do spaceówki można było spacerować. A teraz małą uwielbia spacery, jak zakłądam jej czapkę i kobinezon to od razu się śmieje, bo wie, że będzie spacerek i spanko :-)
 
Moja zdecydowanie jeszcze na spacerówkę nie jest gotowa. Niby mam taką rozkładaną na płasko, ale jeszcze z dwa miesiące poczekam choć z gondoli już wyrasta i niecierpliwi się bo nic nie widzi.
Zresztą w zimie, jak wieje to gondola lepiej chroni...

Moja też nie znosiła kombinezonu. JUz od dawna ubieram jej kurteczkę i jest lepiej. Choć spacery to też nie jest jej ulubiona rozrywka. Jak spi to dobrze, ale jak nie śpi to się jej szybko nudzi i płacze.
 
reklama
Jeśli chodzi o spacerowke to zdecydowanie poczekamy jeszcze, a na siedząco to na pewno dość troche.
Moja nie ma problemu z ubieraniem przed spacerem. Za to denerwuje się jak Przez głowę mam jej coś założyć.
A jak z ta karnacja u Waszych Dzieci? Są blade czy raczej mają taki "zywszy " kolorek skóry?
 
Do góry