reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

hej właśnie sprawdziłam swój wynik gbs i nic im się nie udało wyhodować więc się bardzo cieszę :-)
u nas dziś szary , bury dzień z mgłą i Jasiu nie chce iść na spacer. może za godzinę mi się uda go namówić.
ja bym ogólnie najlepiej dziś tylko spała. ale walczę z tym z uporem maniaka
 
reklama
Kinia to pewnie Zapalenie cieśni nadgarstka
Angoba zalej majeranek i głowa pod ręcznik na pare minut mnie pomogło i zwykła inhalacja inhalatorem jak masz maść i woda morska w sprayu nie używamy tych sztyletów do nosa nie wolno w ciąży
 
Ja mam z nadgarstkiem to samo tyle ze nie pachnie a boli nie mogę czajnika. Nawet podnieść z wodą bo tak boli:(

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Nadal mam spuchnieta prawa dlon nie tak jak rano alw nie jesr ok... do tego puchna mi stopy ... denerwuje sie z tym zatruciem ciazowym co to wogole jest o z czego sie bierzr?
 
Woda juz nam się zbiera ale jak coś to lec do szpitala zawsze lepiej sprawdzic niz nie spac po nocach. Ja dzis mega leniwy dzien. Ostatnie prasowanie zrobilam i finito wszystko jest. A czego nie ma wyjdzie w praniu :)
 
cześć dziewczyny :-) widzę że kolejny leniwy dzień na forum się szykuje. ja dziś o niebo lepiej się czuję niż wczoraj. nawet tapetę sobie nałożyłam na buzię :-) dziś parę spraw mam do pozałatwiania na mieście i chyba koleżanka do mnie wpadnie o 4 tygodnie niżej w ciąży. więc się szykuje miły raczej dzień ;-) choć ponury :-(
 
Cześć!

Kinia jak Twoja ręka?
Jak nadal spuchnięta i nogi tez puchną to wg mnie zawsze dobrze zrobić badanie moczu. Tanie, szybkie i od razu widać czy wszystko gra.

Miniaaa ja jestem już tak pochłonięta swoim stanem ciążowym, że też chętnie pogawędziłabym z jakąś ciężarną.
Ja mam gorzej bo masę moich koleżanek było lub jest w ciąży równo ze mną, ale mieszkają daleko niestety. Trzy już urodziły i muszę powiedzieć, że im zazdroszczę.
 
Czesc dziewczyny nogi juz ok a reke nadal spuchnieta i boli nadgarstku zastanawiam sie czemu bo ani nie dzwigalam nic ani nic szybko podniodlam. .. w srode mam wizyte u poloznej to zapytam co i jak ... i zrobie tez mocz ... czy ktoras ma zaplanowana cesarke w tym tyg?
 
reklama
Do góry