reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Aleali jestem jestem jeszcze zapakowana :) zaganiana ostatnio wicie gniazdka i proba zapanowania nad remontem :) poki jeszcze moge cos sama wybrać. W srode mam wizyte dostane skierowanie na cc i jestem ciekawa jak to dalej będzie wygladac. Juz sie tej srody doczekać nie moge :)
 
reklama
W szpitalu miałam badane ciśnienie parę razy dziennie w domu też mierze codziennie i mam idealne kolo 120 na 80 idealnie się nie są a cała pychę i koniec. Jest tylko jedna opcja leżeć z nogami w górze tylko jak to zrobić ja wariuje musze wstać trochę porobić przejść się itd. Jutro wizyta i ktg mam nadzieje ze usłyszę dobre informacje... kupię ta pokrywę i spróbuje może pomoże bo przyznam szczerze ze chciałabym znów zobaczyć przerwy między moimi palcami u stóp...
 
Oooo Sylka to Ty też niedługo poznasz datę. To właśnie przewaga cc nad sn, że wszystko jest zaplanowane a nie wielka niewiadoma.

Miniaaa weź 10 głębokich wdechów przeponą i spróbuj się uspokoić ;-) nerwy to nic dobrego w naszym stanie.
 
ciągle liczę do 10 :-) ooooooj próbuję być spokojna i w 86% mi to wychodzi ale cóż jest jeszcze te 14 % .... kąpiel mi pomogła.... teraz jest lepiej.

swędzą was brodawki???? pamiętam z czasów jak karmiłam Jasia też mnie swędziały
 
Dwa tygodnie temu miałam badanie moczu i było ok, ale jutro na wizycie to zgłoszę lekarzowi :(

Ostatnio jadam dużo nabiału, serek wiejski codziennie, oprócz tego dużo mleka i jogurtów. Przeczytałam, że to też może być przyczyna
Najlepiej nasikac do kubeczka malegoni sprawdzic czy jest piana bo w muszli zawsze sie pieni. Zwlaszcza jak jest kostka do wc.
 
reklama
Do góry