reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Kinia wickiem nie wolno a roztwór soli to tylko w polskiej aptece a ang nie kupisz chyba ze moze w polskich sklepach na katar tez jest dobru majeranek ja mam maść dla dzieci i tym smarowałam pod nosem no i woda morska w aerozolu
 
Kasiu chyba lepiej, że jesteś pod fachową opieką.
Ewel jak Twoje skurcze ?
Sylka jesteś tak cichutko, że zastanawiam się czy nadal jesteś w trójpaku ;-)

A ja po wizycie, Zosia waży 2076g, brzuszek ma wyjątkowo maleńki, moja szyjka skrócona i miękka, więc mam odpoczywać i dużo leżeć przez 3 tygodnie a potem mogę rodzić :-D
 
Aleali 2 dni było ok dziś znowu wróciły i są bolesne mam ich dość... Narazie byłam u doktorki w tygodniu to szyjka miała tyle samo co 3 tyg temu, więc to straszaki ale męczą...
Zosia rosnie:)) jeszcze trochę i można rodzic :)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Kinia od takiej ilości nic się nie stanie. a na przyszłość masz internet więc z niego korzystaj. google odpowiada na bardzo dużo pytań. więc warto najpierw pytać google a dopiero na forum.

ja się dziś okropnie nudzę. zaraz będę robić naleśniki. pogoda brzydka więc nawet na spacerze nie byłam dziś. Jasiu narzeka na ból ucha nie wiem czy to zapowiedz czegoś większego czy może młody próbuje zwrócić na siebie uwagę.
 
Ewel na pocieszenie napiszę Ci, że ja do tej pory miałam spokój a wczoraj się przeforsowałam i miałam bolesne skurcze co 10 min ;-) aż moja gin się panikowała, dlatego obiecałam odpoczywać i grzecznie leżeć, ale niedługo możemy rodzić :-D Co do Zosi to jeśli wytrwa do 40tc może ważyć max 3kg ;-)
Kinia spokojnie, nie wierzę, że jednorazowe użycie tego leku mogło zaszkodzić, nie stresuj siebie i synka
 
Wica nie wolno ? Ja tydzień używałam w 2 miesiącu ciąży :/ na plecy i klatkę piersiową. Czytałam w int ze nie szkodzi. To teraz się boje ze przez glupi wick coś będzie nie tak :(
 
reklama
Widzisz finkemma ja posmarowalam tylko w ciagu nocy dwa raxy pod nosem i 5ez nie wiedzialam ze nie mozna bo niby czym taki wick moze zaszkodzic ? A co ze swieczkami zapachowymi tez nie mozna ?
 
Do góry