reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Jeśli chodzi o Vick to pewnie w ulotce nic ciekawego nie wyczytacie. Ja chyba jeszcze nie trafiłam na lek gdzie byłoby napisane, że mogą stosować kobiety w ciąży. Zazwyczaj jest napisane, że trzeba skonsultować z lekarzem. Łącznie z tymi, które dostaję od gina nawet Urosept.

Często jak oddaję mocz do kubeczka na badanie to mi się pieni a nigdy białka nie wykryto.
 
reklama
https://www.doz.pl/leki/p4083-Vicks_VapoRub Ja znalazlam takie cos tylko
"Brak jest dowodów na bezpieczeństwo stosowania maści Vicks VapoRub u kobiet w ciąży, dlatego nie należy jej stosować w tym okresie bez konsultacji z lekarzem. Nie stosować na klatkę piersiową w czasie karmienia piersią."
Zawsze mozna zadzwonic do lekarza i sie spytac czy Vicks jest grozny dla kobiet w ciazy ;)
 
choróbsko dopadło i mnie :( wróciłam od lekarza. mam zapalenie zatok :( nos zawalony, głowa pęka, wszystko jest nie tak jak ma być :( narazie próbujemy naturalnie to leczyć plus sambucol, a jak nie będzie chciało przejść to mam wziąć antybiotyk :( chciałabym tego uniknąć bo już w 15 tygodniu brałam antybiotyk na anginę no ale jak nie będzie wyjścia to nic się nie zrobi :( do piątku muszę wyzdrowieć bo mam urodziny a w niedzielę mąż obchodzi i urodziny i imieniny i na sobotę zaporsiliśmy naszych rodziców do domu na kolację
 
swędzą was brodawki???? pamiętam z czasów jak karmiłam Jasia też mnie swędziały

Mnie nie swędzą tyko robią się takie napięte, wrażliwe i wtedy wypływa mi siara. Takie dziwne uczucie

U nas rano też śnieg z deszczem padał, nawet się trochę biało zrobiło. Planowałam wyskoczyć do Pepco, ale ta pogoda mnie zniechęciła.

Wszystkim przeziębionym dziewczynom życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Taki teraz niefajny czas. Też mam często wrażenie, że mnie coś zaczyna zbierać, ale póki co trzymam się twardo i nie daję choróbskom.
 
noooo mnie wczoraj te brodawki tak swędziały jak w tym czasie kiedy karmiłam Jasia :-) oczywiście wkurzające uczucie ale jakoś mi się tak miło zrobił bo to znak sygnał że już niedługo cycki zrobią się wydolne mlekowo :-)

u nas z rana zimno jak nie wiem co. teraz chłodny wiatr + piękne słonko :-) jesień pełną gębą :-)

ja dziś chyba jestem znacznie spokojniejsza. piszę chyba bo tak na prawdę nie wiem jak to ze mną jest bo za chwilę wszystko może się zmienić
 
Witajcie!
Mi też się przypałętało choróbsko:( Zapalenie oskrzeli + ostre zapalenie gardła+ 3 dni goraczki. Niestety nie obyło się bez antybiotyku.
Mnie brodawki też swędzą:(
Pogoda okropna. Dziś rano zaskoczył mnie mróz i skrobanie szyb. Byłam nie przygotowana, bez skrobaczki ale na szczęście znalazłam jakąś łopatkę dziewczynek w bagażniku :)
 
No dokladnie, mi sie pienilo i akurat musialam zrobic badanie moczu i jest wszystko ok. Bialka w moczu nie mam :)

W kubeczku piany nie ma, także nie zgłaszałam tego lekarzowi dzisiaj,

Dostałam L4 już do końca terminu, ale mam przychodzić na wizyty co tydzień :o miałam dość co 2 tygodnie chodzić, a teraz jeszcze częściej :/
Miałam brany dzisiaj wymaz na paciorkowca i dostałam jeszcze skierowanie na ostatnie badania krwi :]
 
reklama
Do góry