reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Ja też mam taką walizkę mniej więcej 40x60. Połowę zajmują mi podkłady i bella mama. Poza tym 3 koszule, cienki szlafrok, stanik do karmienia, kapcie, strój dla taty, 2 ręczniki, kubek, sztućce, chusteczki nawilżane, krem do pupy i 3 zestawy ubranek dla malutkiej. Pieluszki wezmę do reklamówki. Jeszcze kosmetyczkę muszę tam upchnąć.
Ubranie na wyjście dla mnie i dla córci zostawię w foteliku.

Miałam już nie oglądać seriali, a wciągam się w singielkę :crazy:
 
reklama
a co wy dla siebie wzięłyście że wam tak dużo rzeczy wyszło???? ja mam 2 ręczniki, 2 koszule i szlafrok + kosmetyczka oczywiście ciuchy na wyjście pakuję osobno
Klapki, podpaski, bielizna, kosmetyki. Jeszcze musze cos do jedzenia spakowac i wode :p.
Miałam już nie oglądać seriali, a wciągam się w singielkę :crazy:
Ja w tym czasie ogladam "Moje 600 gramow szczescia" a Singielke widzialam chwile i mi sie nie podoba ;)
 
Ja też mam taką średnią torbę, ale upchaną prawie na full.

2 podkłady na łóżko, podkłady bella mama, pampersy, chusteczki i wkładki laktacyjne
dwie koszule, majtki siatkowe i zwykłe, skarpetki, stanik
klapki+ papcie
kosmetyczka
Sztućce, papier toaletowy, ręczniki papierowe
Kosmetyczka

Ja mam dobrze bo dla dziecka nie muszę nic brać, mam tylko jednego pajaca i tetrę w razie "w".

No i mam jeszcze reklamówkę na dowiezienie na drugą lub trzecią dobę a w niej podkłady na łożko, podkłady bella i pampersy+ jeszcze jedna koszula.
Mąż mi dowiezie.

No i jeszcze jedną na wypis z ubraniami dla mnie i dziecka ale ta jeszcze nie spakowana bo nie wiem w co się będę mieścić pod koniec ciąży.

Wejdzie jeszcze tylko szlafrok.
 
ja myślę że wyjdę w tym w czym przyjadę na IP. noooo ja mam to co wy w torbie więc spoko. siatkowych majtek nie mam zamiaru nosić ale kupiłam bo jak się trafi jakaś położna hetera to lepiej mieć przy sobie. klapki wzięłam jedne. a podpaski wzięłam do szpitala takie z campol baby one mniej miejsca zajmują a w domu mam podkłady belli.
 
Cześć dziewczyny:) ja rodziłam 29 września mały jeszcze jest w szpitalu ale ma się coraz lepiej i prawdopodobnie we wtorek go wypisza:) jak na razie jest bardzo grzeczny i prawie w ogóle nie płacze. Już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła go zabrać.
Spore dzieciaczki już macie i wcale się nie dziwię że nie możecie się doczekać kiedy je przytulicie ale im dłużej siedzą w brzuszkach tym lepiej.
 
ewelisia dobrze że mała się dobrze i że za chwilę go wypiszą. a ja duży się urodził???? i jeśli mogę wiedzieć to czy zostawili go w szpitalu na obserwacji czy coś mu było czy może malutki był???? a jak ty się czujesz???? masz pokarm???
 
Hey dziewczyny ja mam wizytę dopiero w poniedziałek tak bardzo się martwię czy moja mała rośnie i przybiera na wadze? Czy któraś z was ma termin na 4 listopada albo coś koło tego to bym mogła sobie porównać ostatnio ważna była 33 tygodnie i 5 dni i ważyła jakieś 2200-2300 g i trochę się martwię ze to bardzo mało teraz do kolejnej wizyty będą równe 3 tygodnie od ostatniego pomiaru tak bardzo jestem ciekawa ile będzie wazyc ta niepewność jest taka okropna wariuje juz psychicznie...
 
ewelisia dobrze że mała się dobrze i że za chwilę go wypiszą. a ja duży się urodził???? i jeśli mogę wiedzieć to czy zostawili go w szpitalu na obserwacji czy coś mu było czy może malutki był???? a jak ty się czujesz???? masz pokarm???

Jak się urodził ważył 2910g i miał 51cm długości więc ogólnie urodził się dość spory jak na 33 tydzień. A w szpitalu jest bo miał infekcje i podawali mu antybiotyk, a poza tym w nocy zdarzały mu się bezdechy. Ponoć dzieci urodzone w 33 tygodniu nie mają jeszcze całkiem rozwiniętych plucek. Mały najpierw był w inkubatorze, a teraz jest już w normalnym łóżeczku.
Ja już czuję się całkiem nieźle, chociaż rana trochę dokucza. Pokarmu mam dużo, mały nie daje rady wszystkiego przejadać więc cześć zamrażam.
 
reklama
Wnuczka nie ma co porownywac. Na tym etapie dzieci naprawde różnie ważą. Jesli cie to pocieszy to moja w 33tc wazyla 1800;) przy porodzie przeciez tez niektore dzieci waza 2,5 a inne 4,5 i jedne i drugie sa w pelni zdrowe więc spokojnie. Bedzie dobrze
 
Do góry