reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

ja narazie +6 kg jestem. córeczka wczoraj miała 5 urodziny i nie mogę narzekać na nią - chętnie pomaga zarówno w kuchni jak i w sprzątaniu. zobaczymy co będzie później jak będzie starsza. ale angażować ją chcę bo czemy to ja mam mieć wszystko na głowie. mąż też pomoże jak mu coś napomknę :)
a co do netto to też niestety nie mam nigdzie w pobliżu :(
dziś wstawiłam jasne pranie dla dzidzi i rano poprasowałam to co wyprałam w piątek, ale tego było... ale przynajmniej już coś będzie gotowe
 
reklama
noooo hejka mamusie :-) ja sobie parę kupiłam. są bawełniane więc tyłek się nie poci. te z h&m są poliestrowe więc ja ich nie lubię. przed ciążą nigdy nie chodziłam w leginsach ale teraz najwygodniej :-)
 
Hej dziewczyny!!! :-)
Dawno mnie tutaj nie było, ale to wszystko przez "awarię sprzętu" - byłam ponad dwa tyg bez laptopa
W międzyczasie miałam trzecie prenatalne i dwie wizyty u gina. Wszystko jest dobrze, córcia bardzo szybko przybiera na wadze, na ostatniej wizycie w 34tc00d miała około 2800g
Powoli mam już odstawiać lekarstwa i na kolejnej wizycie zdecydujemy kiedy ściągamy krążek. Mam też pozwolenie na trochę większą aktywność. Tylko znowu mam problem z biodrem i kręgosłupem lędźwiowym więc z tym chodzeniem u mnie to różnie bywa, zależy od dnia.
Mam nadzieje, że u Was wszystko dobrze, postaram się szybciutko nadrobić forum :-)
 
Kinia ogólnie to moja Czyta tylko 2 Książki które dostaje ze szkoly, bo potem to czasami sprawdzają czy czytała i jedna ma z biblioteki Raz na Tydzien. A tak więcej nawet nie mam Książek angielskich w domu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry